"Розлучення буде важким": інсайдер розповів, як Лопес переживає розрив з Аффлеком

28 травня, 11:00

Здається, шанси на залагодження проблем та хеппі енд для американської попдіви Дженніфер Лопес і голлівудського актора й режисера Бена Аффлека стрімко рухаються до нуля.

Принаймні, судячи зі слів близького до пари інсайдера, подружжя таки буде розлучатися. І цей процес буде дуже складним і неприємним, пише Ace Showbiz.

"Їхнє розставання стає дедалі неприємнішим. Джен не витрачає часу і рухається далі. Вона пішла сама на Met Gala, провела вечерю з нагоди Дня матері без нього, а тепер шукає нове помешкання для себе, після того, як вони витратили так багато часу на пошуки свого омріяного дому", – сказало джерело.

Здається, Лопес і не думає побиватися через проблеми у стосунках із Беном Аффлеком

Здається, Лопес і не думає побиватися через проблеми у стосунках із Беном Аффлеком


Також на думку інсайдера, Аффлека та Лопес чекають проблеми з розподілом майна.

"Сумарна вартість майна, яке підлягає розподілу – 550 мільйонів доларів, що робить розлучення лише ще більш важким і неприємним", – додав він.

Як відомо, Лопес і Аффлек зустрічалися на початку 2000-х. Тоді пара не дійшла до вівтаря і провину за все поклали на Бена, адже він буцімто злякався та передумав йти на такий серйозний крок.

Натомість 20 років потому пара відгуляла відразу два весілля. Одне у Лас-Вегасі, де Аффлек і Лопес нашвидкоруч побралися у компанії дітей. А друге – пишне й розкішне серед друзів та родини.

Невже, Джен і Бен насправді розлучаться?

Невже, Джен і Бен насправді розлучаться?

фото Getty Images

Проблеми у шлюбі, подейкують, почалися не так давно. Мовляв, цього разу через потребу співачки постійної уваги.

Нагадаємо, нещодавно Лопес вперше відповіла на запитання про розлучення з Аффлеком.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів