"Діти мають бути захищені": Мадонна підтримала ініційований Україною Саміт миру та показала кадри війни

12 червня, 10:00

Американська співачка Мадонна підтримала ініційований Україною Глобальний саміт миру у Швейцарії, який відбудеться вже цими вихідними, 15-16 червня.

У своєму Instagram вона запостила відео, в якому показала документальні кадри російсько-української війни, а також інших конфліктів, зокрема, на Близькому сході. У дописі під роликом артистка звернулася до підписників, наголошуючи на викрадених Росією дітях, яким, власне, і був присвячений головний меседж відео.

"Де б не відбувався конфлікт, діти страждають… Україна, Палестина, Ізраїль, Йемен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві. Список може продовжуватись і продовжуватись. Ми можемо не погоджуватися багато в чому, але я молю, ми всі згоджуємось в тому, що наші діти мають бути захищені", – йдеться у її відео.

"15-го червня світові лідери проведуть Глобальний саміт миру у Швейцарії, який фокусуватиметься на закінченні війни в Україні та поверненні більш як 19 тисяч дітей, які були викрадені з їхніх сімей та депортовані до Росії. Я стою за мир для всіх дітей, по усьому світу. І я ніколи не зупинюсь. Сподіваюся, ви доєднаєтесь до мене", – написала вона.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли Мадонна підтримала Україну. Детальніше про світових зірок, які теж так зробили читайте у попередньому матеріалі TabloID.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів