"Відтепер усі мої діти вдома": Падалко показалася з молодшою донькою, яка повернулася до України. Фото

3 липня, 10:30
Марічка Падалко з донькою Катею

Падалко радіє зустрічі з дочкою, якої не було поруч півтора року

Телеведуча Марічка Падалко поділилася радісною новиною - її молодша донька Катя повернулася додому з Чехії, куди виїхала з сестрою, бабусею та дідусем восени 2022.

Як оголосила ведуча в Instagram, тепер усі троє її дітей вдома.

"...Катя повернулася в Україну останньою, Марі ще в січні. Катрусі не було поруч півтора року, а здається, що значно довше. Вона стала зростом майже з маму і обігнала середню сестру, і вже за перші ж дні наповнила новою енергією нашу родину", - зазначила Марічка.


Падалко з молодшою донькою і котом

13-річна Катя вже догнала за зростом маму

Падалко з дочкою Машею

Марічка з 15-річною донькою Марією

"Ми завжди будемо вдячні Чехії і нашим друзям в Празі - українцям, словакам, французам і американцям - які восени 2022 року прихистили дівчат з бабусею і дідусем, коли ми тут чекали найгіршого…

Цей час дав всій родині можливість усвідомити, що робить кожного з нас щасливим і яким ми бачимо своє майбутнє. Тепер я мрію після перемоги пробігти в Празі разом з чоловіком напів марафон на знак подяки чехам за все, що вони зробили і роблять для України", - написала Падалко.

Як відомо, 48-річна Марічка Падалко разом із 47-річним чоловіком-захисником Єгором Соболєвим, окрім двох доньок, мають 17-річного сина Михайла.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів