"Мєня бєсят еті п*дари": Монро розклала по поличках основні аргументи хейтерів ЛГБТ+ та противників Маршу рівності

17 червня, 11:30

Блогерка Монро, яка в лютому розповіла, що перебуває у процесі трансгендерного переходу, зізналася, що спершу скептично поставилася до ідеї проведення Маршу рівності в Києві під час повномасштабної війни. Проте вона змінила свою думку й тепер переконана: такі заходи в Україні зараз потрібні "як повітря".

У своєму Instagram Монро перерахувала найпоширеніші аргументи гомофобів та прокоментувала кожен із них.

"Мєня бєсят еті п*дари" - А а чого? Вибачте, що так грубо почала допис, і не факт, що він збережеться гуманним інста, який переживає за сенситів своїх користувачів, але я трішки втомилася бути помадно-етичною в питаннях, в який йде мова про базові речі!", - попередила вона.

Блогерка Монро

16-го травня в Києві відбувся перший після початку повномасштабного вторгнення Марш рівності


Звернувшись до своїх читачів, 46-річна блогерка запропонувала замислитися, чому їх так бісять представники тієї чи іншої соціальної групи, в даному випадку люди зі спільноти ЛГБТІК.

""Тому що мої батьки/родичі/коло спілкування так казали. Завжди з презирством та ненавистю" - Так це ж їх відношення. Чому тебе, конкретно тебе бісять ці люди?", - риторично запитала Монро.

""Так вони не розмножуються!" - І що? Яке тобі діло до чужих людей, тим паче до чужих дітей?!", - прокоментувала зірка.

""Вони *б*ться в дупу!?" - І?! Ти теж хочеш, але боїшся в цьому зізнатися? І, знову ж таки, яка різниця, хто що робить в своїй постілі? Я бачила достатньо гетеропар, які *балися на лавці в парку... і це було не вночі", - поділилася блогерка.

Невгамовна Монро

Монро прокоментувала найпоширеніші аргументи противників Маршів рівності та інших заходів представників ЛГБТ-спільноти

""Це пропаганда?! Як я поясню дитині, що два хлопця, чи дівчини цілуються?!" - Стоп! Чому гетеро-пропаганда, яка скрізь як норма, не впливає на орієнтацію геїв чи лесбійок?! А?! Як пояснити щось дитині?! Це твій обов'язок, як дорослої людини, яка виховує іншу. Подумай, ти ж доросла людина?! А поцілунки та обійми - це природній прояв почуттів. І от моя внутрішня дитина питає, чому чоловіку і жінці можна на людях триматися за руки, демонструвати закоханость, любов, а двом чоловікам, які відчувають ті ж самі емоції - ні?! Чим їх почуття інші?", - наголосила Монро.

""Це проти природи!" - Кхм. Між нами, це чиста маніпуляція від безсилля. Люди кожен день шкодять природі мільярди разів. Тому давайте без цієї патетики", - зазначила вона.

"Тему Біблії пропустимо. Як і тему самопрезентації, зовнішнього вигляду, манери поведінки та спілкування. Це якось не сексі, цькувати людину за яскраве вбрання та експресію. Що залишилося?! Може відповідь "мене хтось бісить, тому що мені все ж таки нав'язали і так простіше жити...?". Можливо... А може й ні! Питання залишаю відкритим, щоб не нав'язувати свої думки!", - підсумувала Монро.

Монро про Марш Рівності

Блогерка закликала підписників спробувати замислитися над тим, чому їх бісять представники тієї або іншої соціальної групи

Від себе зірка додала останню пораду: завжди ставити собі декілька запитань і чесно на них відповідати.

"Чому? Чому я так реагую, вважаю, думаю? Чому це мене тригерить? Це дійсно мої думки? А що зміниться в моєму житті, якщо я зміню думку?", - перелічила запитання Монро, яка зараз здобуває психологічну освіту.

У сторіс же блогерка пояснила, що змусило її змінити свою думку щодо доцільності проведення зараз Маршу рівності.

"Я досить скептично сприйняла інфу про Марш рівності. Ну який марш?.. У частини суспільства виникне питання: чому ці здорові і доглянуті чоловіки, які відстоюють права спільноти, не на фронті... Хоча, ну не можуть всі воювати! Але це тригер. Дивлячись на це відео, як українці біжать п*здити своїх співвітчизників просто тому, що вони інших поглядів, розумію, що марш необхідний як повітря!", - резюмувала Монро.

Марш рівності в Києві

Монро поділилася фрагментом відео, де поборники "традиційних цінностей" мчать до місця проведення Маршу

Нагадаємо, Монро, не очікуючи надходження повістки, сходила до ТКЦ, пройшла ВЛК і має військовий квиток.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів