Melovin розповів, скільки його друзів із ЛГБТ на передовій та про хейт від псевдопатріотів

22 травня 2022, 16:35

Співак Melovin, який нещодавно засудив пропозицію Наталії Могилевської про три державних мови, розповів у новому інтерв’ю, як ставиться до росіян.

Артист також висловив свою думку щодо того, як мають вчинити українські співаки із своєю російськомовною творчістю.

"Думаю, що можна було б їх (пісні – ред.) і перекласти... Взагалі російська мова зараз викликає у мене, у моєї сім’ї, у всіх моїх друзів, навіть російськомовних, негативні емоції", – сказав він й наголосив, що сам дилеми із піснями не має, адже в його репертуарі лише одна пісня російською.

 
Наразі артист гастролює із колегами Європою, даючи благодійні концерти й збираючи кошти на допомогу Україні
фото instagram Melovin

На запитання інтерв’юєра, чи правильно ненавидіти абсолютно всіх росіян, Melovin відповів негативно.

"Всіх росіян неправильно (ненавидіти – ред.). Бо є росіяни, які нам допомагають. У мене є друзі в росії, вони і кошти нам переводили на початку. Питають, що зробити, як допомогти, бо вони не згодні із путінським режимом. Тому тут питання всі, чи не всі не стоїть", – впевнений співак.

 
Після початку війни Melovin не раз зізнавався, що все російське викликає у нього відразу й негатив

Торкнулися також теми гомофобії у росії. Melovin переконаний, що серед артистів країни окупанта, чимало представників ЛГБТ-спільноти. Однак вони ніколи не скористаються публічністю й не виступлять проти своєї влади.

"По-перше, вони бояться. У них в країні відразу була політика направлена на гомофобію, трансфобію й таке інше. Їх цькували, їх виловлювали. Багато артистів бояться втратити свою аудиторію", – каже Melovin.

"Це (гомо-й-трансофобія – ред.) дуже така російська штука, у яку рашка вливає багато грошей. Навіть тут, в Україні. Всі ці ультраправі організації, які нападали на ЛГБТ, вони проплачувалися дуже часто російськими спецслужбами", – розповів співак.

 
Melovin зробив камінг-аут у липні 2021-го прямісінько під час виступу

Не оминули й нещодавні скандальні слова Ірини Федишин про ЛГБТ-спільноту.

"Звісно (Федишин – ред.) гомофобка, а хто вона… Коли людина прикривається релігією, розмовляє на всі ці теми, начебто вона за любов... Я не розумію, а за яку ти любов. Чому ти думаєш, що маєш право казати, ніби інші не мають любові, чи, що це грішники", – вважає артист.

Melovin впевнений, що у самої співачки також знайдеться чимало неправильного за душею.

"Якщо вникати у всю суть Федишин можна нарити багато гріхів: і неоплачену оренду залів після її виступів за опозиційну партію у 2018-му році, і багато іншого дуже різного. Але я не хочу падати до її рівня", – говорить він.

"Деякі (прихильники Ірини – ред.) прикриваються тим, що от вона ніби має право, це її "мнєніє"... Срати, нікому не потрібне "мнєніє Іринки Федишин", – каже артист.

 

Співак також розповів, що до нього на початку війни як до представника ЛГБТ-спільноти було чимало претензій.

"Дуже багато хейту було від псевдопатріотів. Мовляв, а що ви зробили… Я викладаю сторіс інколи з інформацією, скільки представників ЛГБТ+ зараз воюють на фронті, поряд з усіма. Тільки серед моїх знайомих шестеро наразі на передовій", – розповідає він, додаючи, що разом з іншими активістами вже придбав для ЗСУ машину.

Нагадаємо, нещодавно Melovin відсвяткував день народження. У цей день, зі слів співака, він загадав бажання про смерть путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Називали сатаністом": Melovin розказав, як у 2015 став жертвою глузувань Оксани Марченко

"Нас немає від кого рятувати!": Melovin написав пісню про війну. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів