Шантаж Чарльза онуками та складні взаємини Меган і Кейт: біограф королівської сім'ї зробив гучні заяви у своїй книзі

26 листопада 2023, 11:26

Неофіційний біограф принца Гаррі та Меган Маркл Омід Скобі випустив свою власну книгу про королівську сім'ю під назвою "Фінал гри". У ній він розповів чимало буцімто нових фактів про життя герцогів Сассекських у Британії та взаємини з іншими членами королівської родини.

Втім, інсайдери, близькі до британської монархії, кажуть, що книзі довіряти не потрібно.

У книзі Омід описує момент, коли Гаррі та Меган попросили покинути їхній котедж Фрогмор.

Зазначається, що котедж герцогам Сассекським подарувала покійна королева Єлизавета II на їхнє весілля. А після того, як вийшли скандальні мемуари Гаррі "Запасний", Чарльз ІІІ вирішив виселити сина з котеджу.


Король Чарльз ІІІ та принц Гаррі у нього за спиною

Король Чарльз ІІІ та принц Гаррі у нього за спиною

Фото Getty Images

У книзі стверджується, що через кілька днів після того, як їм повідомили, що вони повинні звільнити Фрогмор, Гаррі подзвонив Чарльзу і запитав: "Ти не хочеш побачити своїх онуків?"

Під час цього напруженого дзвінка за мовчанням Чарльза послідувала "напівсердечна заява про те, що їм завжди буде "де" залишитися", але це не дало Гаррі "багато надії".

Річ у тім, що герцог Сассекський сильно переймається за безпеку своєї родини, а будинок був "єдиним справжнім безпечним варіантом сім'ї під час відвідування Сполученого Королівства", оскільки територія захищена озброєними охоронцями.

Гаррі та Меган на інтерв'ю

Гаррі та Меган на інтерв'ю

Фото Getty Images

Розповів Скобі також і про взаємини Меган Маркл та Кейт Міддлтон.

У книзі зазначається, що між Кейт та Меган було "нульове" спілкування з кінця 2019 року, окрім кількох приємних моментів. Скобі пише, що воно зіпсувалося ще до того, як герцог та герцогиня Сассекські покинули палац у 2020 році.

Принцеса Вельська Кейт Міддлтон

Принцеса Вельська Кейт Міддлтон

Фото Getty Images

Кейт мала теплі почуття до меншого брата свого чоловіка, втім, не довіряє йому після численних скандальних інтерв'ю. Тож тепер говорити про відновлення відносин між Гаррі, Меган та Кейт — пізно.

"Вона (Кейт, - ред.) витратила більше часу на розмови про Меган, ніж з нею", - сказало джерело коментуючи книгу Оміда Скобі.

Також у книзі йдеться, що королівська родина проігнорувала антирасистський рух Black Lives Matter після вбивства Джорджа Флойда 2020 року колишнім офіцером поліції Міннеаполіса Дереком Шовіном.

Скобі стверджує, що члени королівської сім’ї навмисно трималися осторонь цього питання.

Королівська родина на коронації Чарльза ІІІ

Королівська родина на коронації Чарльза ІІІ

Фото Getty Images

"Глобальна проблема громадянських прав змусила змінитися у всьому світі, але королівська родина вирішила повністю проігнорувати це. Я надсилав повідомлення електронною поштою або телефонував команді комунікацій Букінгемського палацу. Вони відповіли на інші мої запити, але не на цей", — підсумував Омід у книзі.

Нагадаємо, нещодавно інсайдер розповів про проблеми у шлюбі Гаррі та Меган.

Як відомо, на сайті британської монархії змінили титул принца Гаррі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів