Більше не "Його Високість": на сайті британської монархії змінили титул принца Гаррі

9 серпня 2023, 10:30

Якщо британський принц Гаррі надумає зазирнути на офіційний сайт своєї родини, то навряд буде в захваті. Із розділу, присвяченому йому, зникли слова "Його Високість".

Ба більше, Гаррі та його дружину Меган суттєво змістили вниз і тепер їхні профайли розташовані аж попід герцогом Кентським, кузеном покійної Єлизавети ІІ.

 
87-річний герцог Кентський посідає 41-ше місце в списку потенційних претендентів на трон. Але, на відміну, від Гаррі, він є "працюючим" членом королівської родини
скріншоти з сайту британської королівської родини

"Герцог Сассекський є п'ятим у черзі до престолу та молодшим сином короля та Діани, принцеси Уельської", - повідомляє сайт читачам.


Далі стисло викладаються відомості щодо військової служби Гаррі, зокрема його перебування в Афганістані, а також виходу герцога та герцогині Сассекських із числа старших членів королівської сім'ї.

 
Якщо зменшити масштаб, то виглядає отак. Нижче за Меган і Гаррі розташовано лише скандального принца Ендрю

"Вони розподіляють свій час поміж Об'єднаним Королівськом та Північною Америкою, продовжуючи вшановувати свої обв'язки перед королем, Співдружністю та організаціями, які патронують", - завершується розділ.

Як відомо, право називатися Їхніми Високостями Гаррі з Меган втратили ще в січні 2020-го, незабаром після того, як ошелешили всіх заявою про "Мегзіт". Подейкували, пара тоді завбачливо взялася реєструвати бодай торгову марку "Sussex Royal", але Єлизавета вирішила, що дзуськи.

До речі, як повідомляє Page Six, герцог та герцогиня Сассекські не отримали запрошення на родинне вшанування пам'яті королеви, що відбудеться в палаці Барморал у роковини її смерті. А ще, на відміну від попередніх років, у офіційних акаунтах королівської сім'ї 4-го серпня не з'явилося привітань із нагоди дня народження Меган Маркл.

Нагадаємо, Єлизавета ІІ померла 8-го вересня 2022-го року. Коло неї були старші діти, Чарльз та Анна. Решта рідних, зокрема Гаррі, не встигли дістатися Балморала, щоби попрощатися.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Із мене досить": експерт розшифрував, що казав принц Гаррі під час коронації

Експертка назвала умову, за якої королівська сім'я пробачить і прийме назад принца Гаррі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів