"Мaю серце і душу": Олександр "Терен" Будько пояснив, чому іде на "Холостяк"

17 травня, 18:00

Після того, як стало відомо, що героєм нового сезону шоу "Холостяк" стане протезований ветеран російсько-української війни Олександр "Терен" Будько, претендентки на його серце на деякий час обвалили сайт каналу СТБ.

Про мету своєї участі в телепроєкті 28-річний Олександр вирішив розказати у Instagram.

Що ж, Холостяк. Так, відтепер участь в проєкті - це частина мого життя. Я справді хочу зустріти дівчину, з якою буду відчувати себе інакше, бо я людина і маю серце і душу", - написав "Терен".


"Звісно, шо проєкт - не єдина частина мого життя. Як і всі ми, я маю ще інші частини, які невід'ємно пов'язані зі мною (і зараз я не про ноги, бо, як ви бачите, звʼязок з ними втрачено). Моя соціальна діяльність не може і не буде припинятися. Навпаки, мій статус Холостяка на цьому шляху стане потужним підсиленням усіх напрямків, що я транслюю", - переконаний чоловік.

Олександру хочеться власним прикладом доводити, що для людини можливо все - незважаючи на те, в якому вона статусі.

"З 1-ю групою інвалідності я зробив значно більше, ніж з 3-ю. Я хочу наглядно показати, що ветерани та люди з інвалідністю можуть жити активне, наповнене в усіх сенсах життя. То ж варто їх не цуратися, а бачити в нас надійних партнерів (і навіть більше)", - закликав він.


Олександр прагне не лише знайти собі дівчину, а і показати, що людина може все, незважаючи ні на які обмеження

Олександр прагне не лише знайти собі дівчину, а і показати, що людина може все, незважаючи ні на які обмеження

"Я щиро захоплююсь українками! Ви завжди були наділені особливою силою, а за останні роки ваша потужність, відданість, боротьба за перемогу та сила любові вселяють у мене неабияку віру в те, що "Перша Леді ветеранської політики" існує. Чекатиму її на проєкті", - пообіцяв Будько.

Нагадаємо, раніше Олександр жартував, що це буде "круто" - якщо за нього битимуться 10-15 жінок.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів