"Неодноразово рятувала шлюб своєю мудрістю": Педан зізнався, що вдячний дружині, бо не виїхала за кордон під час війни

25 жовтня 2023, 18:30

Шоумен та волонтер Олександр Педан дуже радий, що після початку повномасштабної війни його дружина Інна не виїхала за кордон, а залишилася з ним.

На думку 41-річного чоловіка, для шлюбу таке випробування відстанню та часом є дуже тяжким і розлучення в таких ситуаціях "логічні з усіх точок зору".

Мудрість своєї коханої половини Олександр відзначив у інтерв'ю телеканалу "ДІМ".

Олександр розхвалив свою кохану Інну 

Олександр розхвалив свою кохану Інну


"За 20 років - в мене 11-го жовтня 20 років - сімейного життя неодноразово моя жінка рятувала шлюб своєю мудрістю", - поділився Педан.

"І я їй дуже вдячний за те, що вона з сином у певний момент, коли я сказав: "Давай ми тебе вивезем за кордон, я лишусь тут, в Україні, нікуди не поїду, але тебе я можу забезпечити і так далі...", дружина і син 4-річний сказали: "Ні, ми нікуди від тебе не поїдемо" і залишилися в Україні попри те, що тут було важко, страшно і так далі", – розказав він.

"Ми трималися купки, і це дійсно дуже зміцнило шлюб укотре. І точно його не розвалило, тому що стосунки на відстані – це дуже й дуже важко. Я не знаю, як можна жити рік-півтора окремо і зберегти ті відчуття, почуття за півтора року. Це просто люди живуть кожен своїм життям", - констатував Педан.

Те, що дружина відмовилася їхати з України під час війни, зробило шлюб шоумена ще міцнішим

Те, що дружина відмовилася їхати з України під час війни, зробило шлюб шоумена ще міцнішим

На його думку, те, що такі шлюби нині розвалюються, і чимало матусь і дітей уже не повернуться з закордону, є неймовірно великою проблемою для України.

"Я не знаю, як люди будують стосунки на відстані. Це дуже важка тема. І розлучення тут логічні з усіх точок зору, на жаль", - зазначив шоумен.

Син Олександра та Інни, Марко цьогоріч пішов у перший клас.

Першачок Марко з батьками

Першачок Марко з батьками

"Для мене син - це найбільше щастя, яке зі мною було - після народження доньки, але тоді я не до кінця розумів, яке то є велике щастя, я був занадто молодим. А от син уже народився в 35, тому це прям дуже надихаюча річ... Я насолоджуюся кожним моментом", - зізнався Педан.

Як наголосив Олександр, для них із дружиною було дуже важливим, щоби Марко вчився офлайн. Зі стів зіркового тата, перші декілька днів хлопчик "бурчав як старий дід", але потім знайшов спільну мову з однокласниками і тепер "кайфує".

Доньці Педанів Валерії вже 18 років

Доньці Педанів Валерії вже 18 років

Як відомо, Олександр та Інна знайомі ще зі шкільних років.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів