"Підклали шлюшку": ексдружина Тимощука прокоментувала чутки про його виїзд з Росії та розказала, як нинішня жінка "тримає його за яйця"

15 січня, 10:40

Колишня дружина українського футболіста Анатолія Тимощука, який з 2017 року працює в російському "Зеніті" і ніяк не засуджував війну, прокоментувала чутки про те, що він виїхав з Росії.

Крім того, у розмові з журналістом "НВ" Надія Навроцька розказала власну версію того, як росіяни вплинули на позицію Тимощука та "підклали" йому його нинішню дружину, Анастасія Клімову.

Інформація про те, що Тимощук уже не живе в РФ, з'явилася після того, як про це розповів американський тренер Денніс Люкен, який працював в Україні. Утім, ці чутки спростували. Тож колишній капітан збірної України продовжує працювати у "Зеніті" та жити у Санкт-Петербурзі.

Тимощук із дружиною Анастасією Клімовою живе і працює в Росії

Тимощук із дружиною Анастасією Клімовою живе і працює в Росії


Його колишня дружина і мама двох його доньок Надія нині живе у Німеччині і так само спростовує інформацію про виїзд екса з Росії.

"Тренер розповідає, бо його щось запитали про Тимощука. А що він знає? Він десь пересікався з Тимощуком і колись, можливо, в розмові питав Анатолія, а чого той не виїжджає? А що Тимощуку відповісти на це запитання? На секундочку уявіть себе на місці Тимощука. Я просто знаю Анатолія вже стільки років — він буде грати жертву", - заявила Навроцька.

"Ось він починає: я бідний, нещасний, ну що ж я буду протестувати? Я ж не зможу протестувати… Він багато чого може понарозказувати, бо Тимощук — це одна патологічна брехня. Я не кажу нічого поганого про цього тренера [Люкена], просто він, напевно, поставив запитання Тимощуку, а той брехні навішав на вуха…", - припустила Надія.

Колишня дружина Тимощука, Надія живе у Німеччині з його двома дочками

Колишня дружина Тимощука, Надія живе у Німеччині з його двома дочками

Також жінка запевнила, що Тимощук виїжджає на відпочинок та прекрасно пересувається світом, і у Росії його ніхто не тримає.

"Умовно не тримає. Але Тимощук не виїде назавжди з Росії по декільком причинам. Бо, по-перше, куди йому виїхати? В Європу? Але тут є закони і вже не можна буде жити так, як Тимощук звик і так, як йому хочеться. Включаючи момент, що йому доведеться платити аліменти дітям. А в Росії можна сховатися, не платити. По-друге, для чого йому виїжджати? Йому в Росії платять величезну зарплату за незрозумілу роботу. Чому багато платять? Питання логічне. Тому що він потрібен Росії… Що він там ще робить? Живе з жінкою, старшою за нього і яка має двох дітей вже повнолітніх. Хлопця, якому більше 20 років, Анатолій відмазує від армії", - зазначила Навроцька.

Клімова з дочкою Домінікою і сином призовного віку Тимофієм

Клімова з дочкою Домінікою і сином призовного віку Тимофієм

Також Надія поділилася власними думками з приводу того, як Росії вдалося привернути Тимощука на свій бік.

"Росія знала, що буде робити [вести війну] вже дуже давно. І що їй потрібно було зробити? Зібрати максимальну кількість українських лідерів думок і привернути на свою сторону будь-якими методами. Комусь підкласти повію в ліжко. Когось взяти за яйця, когось заманити грошима. Це КГБістські старі методи… Тимощуку показали, як гарно йому буде в Санкт-Петербурзі. Підклали йому там якусь шлюшку, яка почала його тримати за яйця, впливати і капати на його мізки", - заявила Навроцька, маючи на увазі нинішню дружина Тимощука.

На думку Навроцької, Анастасія Клімова, яка працює в "Зеніті" з 2007 року, була в тісних взаєминах з Анатолієм багато років, тобто мала можливість впливати на нього.

За свідченнями Навроцької, Клімова знайома з Тимощуком з 2007 року

За свідченнями Навроцької, Клімова знайома з Тимощуком з 2007 року

"Якось було питання, чи продовжити із "Зенітом" угоду чи в Казахстан піти. Звичайно, я кажу: який "Зеніт", давай в Казахстан. Він перейшов в Казахстан. Але далі вже з Казахстану в кінці 2016 року він в "Зеніт" повертався самостійно. Я не підказувала. Хтось інший вплинув, розумієте? Він мав змогу залишатися в Казахстані працювати. Там дуже добре до нього відносилися, цілували, бо це екгравець "Баварії"… Міг би там попрацювати тренером. Там просто більше шансів було б, наприклад, стати головним тренером. Але він вже сам зробив вибір повернутися", - зазначила Навроцька.

44-річний Тимощук виступав за казахстанський "Кайрат", з яким двічі став віцечемпіоном країни, виграв Кубок і Суперкубок. Будучи гравцем "Кайрата", завершив ігрову кар'єру футболіста у 2017 році та повернувся до Росії.

У березні 2022 року Надія публічно присоромила колишнього за те, що той лиже дупу росіянам
У березні 2022 року Надія публічно присоромила колишнього за те, що той лиже дупу росіянам

"Бачите, як вчасно спрацювала підкладена ще в 2007 році повія. Вона йому вже впливала на мізки повним ходом. І він повернувся в Санкт-Петербург. Його ніхто не тримає насильно там. Але йому вже тоді вкладали в голову, що треба якусь нерухомість купити. Бо він так завжди казав мені: давай, тут щось купимо. Я кажу, а воно нам треба? Це ще в 2007 році було. Я ніколи на це не погоджувалась, але я бачила в нього таке бажання купити там якусь нерухомість. Я кажу: це чому? Це край землі для мене", - загадала Надія

"Йому хтось вбивав це впродовж нашого шлюбу, коли його заграбастали туди. На мою думку, вони збирали оцих наших спікерів. Дивіться, для чого збирали? Скажуть: ось Тимощук, він правильний українець, він любить Україну. А оті - це все нацисти, давайте всіх їх нах*р знищимо. Розумієте? Його протиставлять всім іншим українцям. З нього роблять українця в Росії для своєї публіки і навіть для світової. А далі що відбувається? Потім вони все одно будуть намагатися влазити в Україну. Наступним поколінням з цим жити. Завдання зробити так, щоб вони не могли вже влазити сюди", - зауважила Навроцька.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення колишній прессекретар Тимощука навів документи, які нібито свідчать, що Анатолій працює на ФСБ. Незабаром після того футболіста довічно відлучили від українського футболу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів