"Щасливий більше, ніж колись": екс Лорак похвалився свідоцтвом про розлучення

28 березня, 17:30

Слідом за заявою вже офіційної ексдружини турецького бізнесмена Мурата Налкакіоглу, Лілією Реус, доказ про розлучення надав і сам чоловік.

В Instagram він запостив фото договору про розірвання шлюбу (за 28 березня).

"День нарешті закінчився. Процес розпочався у жовтні. Зазвичай я не люблю обговорювати або робити сторіc про особисті проблеми. Я офіційно розлучений з людиною, з якою не живу від жовтня за нашою обопільною згодою", - зазначив Налкакіоглу.

Cоціальні мережі - не реальне життя. Не засуджуйте людей ща тим, що ви бачите на екранах. Ось чому я люблю не часто показувати на екрані своє особисте життя. Я щасливий більше, ніж колись. Дякую, - написав Мурат

"Cоціальні мережі - не реальне життя. Не засуджуйте людей ща тим, що ви бачите на екранах. Ось чому я люблю не часто показувати на екрані своє особисте життя. Я щасливий більше, ніж колись. Дякую", - написав Мурат

фото з instagram

"Я хочу знову пояснити, що людина, з якою живу на даний момент і планую прожити до кінця свого життя, вона не має жодного стосунку до розлучення. Я навіть не знав її (на той момент - ред.). Тому прошу всіх, будь ласка, припиніть писати дивні коментарі, намагаючись зачепити нас, мене", - звернувся до підписників чоловік.

Нагадаємо, у жовтні ексдружина Мурата Лілія видалила всі спільні фото з екскоханим, включно зі знімками з весілля, яке відгуляли у червні 2023-го в Конча-Заспі.

Задовго до оголошення про розлучення Мурат вступив у стосунки з Анстасією, однак Лілія запевняла, що (до 28-го березня 2024-го) була офіційно одружена з ним.

А 28-го березня Лілія нарешті оголосила, що їхньому шлюбу "the end".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів