Кольчуга з 10 тисяч кілець та лати як в архангела: alyona alyona та Jerry Heil розповіли про свої образи для Євробачення-2024

4 травня, 11:16

Представниці України на пісенному конкурсі Євробачення-2024 alyona alyona та Jerry Heil у коментарі "Eurovision Ukraine official" розповіли, що означають їхні образи для виступу.

За словами Jerry Heil, кольчуга та лати, які є елементами образу співачок, справжні та мають велику вагу.

"Із цим важко рухатися, але ми свідомо обрали це, щоб не просто це були символи, а щоб ми самі могли це відчувати і транслювати "трушно" (по-справжньому, - ред.)", - сказала вона.

Співачка додала, що за референс для її костюму використовували зображення захисника Архангела Михаїла.


Фото з Instagram alyona alyona

"Ми дивилися на його вбрання, що він транслює. Ми перебрали багато контенту. Це символ сильних дів, які на своїх сталевих плечах несуть цей світ", - зазначила Jerry Heil.

alyona alyona каже, що її образ передає тернисте життя жінки зараз.

"Мій кейп – у нього нашаровані плечі, щоб показати, що життя жінки зараз – воно важке, тернисте, сповнене таких штук, яких ти не очікуєш. Тебе і палять, і штовхають. І ти на своїх плечах маєш нести купу всього, але ти встаєш і йдеш, береш у руки меча й ідеш боротися", - сказала реперка.

Артистка додала, що кольчуга важить три кілограми і складається із 10 тисяч металевих кілець.

Нагадаємо, нещодавно alyona alyona та Jerry Heil в оновлених образах провели першу репетицію на головній сцені Євробачення-2024.

До слова, постановкою їхнього виступу займалася українська кліпмейкера та режисерка зі світовим ім'ям Таня Муіньо.

Як відомо, Євробачення 2024 відбудеться у шведському Мальме. Перший і другий півфінали пройдуть 7 та 9 травня, а грандфінал - 11 травня. Україна виступатиме у першому півфіналі Євробачення під номером 5

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів