Вагітна Клочкова не квапиться заміж і наминає солоні помідори

30 листопада 2009, 20:01

Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова особисто підтвердила свою вагітність. Щоправда, щодо імені батька дитини і питання заміжжя спортсменка внесла деякі корективи.

"Ну, зараз відмовлятися вже безглуздо - однаково через пару місяців все буде помітно... Так, я вагітна. Звісно, мені хотілося якомога довше цей факт приховувати, і, думаю, мене зрозуміти можна: навіть звичайні люди часто побоюються чужих недобрих поглядів..," - сказала Клочкова в інтерв‘ю "Газете по-киевски".

На додачу до цієї інформації Яна, правда, "подякувала" усім тим людям, які вже поінформували журналістів раніше за неї. Тим більше, що, зі слів плавчині, багато зі сказаного було брехнею - від термінів вагітності, розмов з батьками і до імені батька дитини.

"Я хочу сказати, що чекаю дитину від коханого чоловіка, який любить і піклується про нас з малям", - зауважила жінка.

Клочкова підтвердила, що вагітна. Але не факт, що від грузина Левана!

В цілому ж, як випливає зі слів Клочкової, вона про материнство вже не раз думала:

"Чесно кажучи, я вже давно задумувалася про дитину: адже я відбулася як спортсменка, як особистість, і, звісно, прийшла черга мені реалізуватися як жінці. Тож на цей крок я пішла абсолютно свідомо і, дізнавшись про те, що вагітна, дуже зраділа".

Правда, перша реакція спортсменки на приємну новину була трохи... нервовою. "Не повіриш - я сильно розсміялася і довго не могла зупинитися", - зізнається Яна.

Несподіванкою стала новина про вагітність дочки для батьків плавчині. Але зараз, як вона каже, вони вже з цією думкою звиклися, готуються няньчити онука або онучку.

"Взагалі, мені б хотілося дівчинку. Але як Бог дасть - так і буде. Робити з хлопчика дівчинку або з дівчинки хлопчика, звичайно, не буду", - обіцяє Яна. Та й імені для майбутнього бебі Клочкова поки що не вигадала:

Коли Яна дізналася про вагітність, то розсміялася і довго не могла зупинитися

"Взагалі про це не думала. По-перше, у мене немає якогось улюбленого імені. Потім, зараз модні якісь незвичайні, подвійні навіть імена, а для мене головне, щоб ім'я дитині пасувало. От як мені - моє".

"Може, я навіть дочекаюся того моменту, коли побачу його, - і тоді зрозумію, як його звати. Чекаю не дочекаюся, коли піду на УЗД і "познайомлюся" зі своїм малям", - ділиться олімпійська чемпіонка.

В цілому ж вагітність Яна переносить добре. Токсикозу, за її словами, слава Богу, немає завдяки спортивному загартуванню. "Почуваюся відмінно, тільки їсти весь час хочеться", - сміється вона.

"Ясна річ, тягне на солоне - консервовані помідори готова поглинати склянками! Ще морозива стало часто хотітися... Лікар, звісно, рекомендує дотримуватися дієти, але мені зараз стало так складно себе обмежувати! А ще мені весь час хочеться спати. Вранці встати просто не можу!" - бідкається вагітна.

Вагітність у плавчині протікає без проблем

Бувають, правда, у Яни перепади настрою: "І я якось особливо гостро стала реагувати на несправедливість - раніше такого не було".

"А ще дуже сльозливою стала. Можу просто щось по телевізору дивитися - і розплакатися. Передачу "Чекай на мене" взагалі дивитися не можу. Відразу починаю плакати! А це, як на зло, мамина улюблена передача", - сміється спортсменка.

До слова, Яна після пологів розраховує на допомогу мами. А взагалі, планує запросити няньку. Окрім того плавчиня вже вирішила: народжувати буде в Україні:

"В Україні - це точно: вважаю, у нас фахівці анітрохи не гірші, ніж за кордоном. Лікаря мені порадили друзі, і поки своїм вибором я задоволена".

А от свого коханого Яна і на поріг пологової кімнати не пустить: "Ні! У жодному разі! Ніколи цього не розуміла - для свого чоловіка я повинна завжди залишатися найкрасивішою".

Яна давно думала про дитину. А от народжувати з чоловіком - не хоче

До речі, про чоловіка, на питання чи збирається плавчиня заміж, вона відповідає так: "Ну, якщо говорити взагалі - то, звичайно, кожна дівчина мріє одного разу надягти весільну сукню і почути марш Мендельсона. Але наразі я події не кваплю".

"Нехай зрозуміють мене правильно українські дівчата - я не закликаю їх народжувати дітей поза шлюбом, але сама я в інституті сім‘ї, чесно кажучи, розчарована... І не вважаю за сором стати матір'ю, не будучи заміжньою: особисто я - людина цілком самодостатня", - каже Яна.

Більше того, як наголошує Клочкова, наявність штампа у паспорті ніколи не утримувала кохану людину поруч.

"І тим більше, що останнім часом на моїх очах розпалося стільки міцних, здавалося б, сімей - у тому числі і союз Лілі Подкопаєвої та Тимофія Нагорного, який мені завжди здавався ідеальним..," - пояснює плавчиня.

Заміж Клочкова не поспішає
А надто стільки чоловіків довкола. На одному фото один...
...на другому - вже зовсім інший

Для Яни нараз головне - її новий стан. "..А заповітне "так" я зважуся сказати тільки тоді, коли буду впевнена, що готова прожити з цією людиною все життя", - додає вона.

Між іншим, свою дитину Клочкова у професійний спорт віддавати не хотіла б - хіба що для здоров‘я. Яна і сама досі у басейн ходить:

"Обов'язково! Плавання для майбутніх матерів - це навіть не рекомендація, а необхідність, тому запливи я роблю тричі на тиждень. Звісно, свої 6 кілометрів за тренування вже не подужаю (сміється), але у повільному темпі плаваю близько години".

Також жінка намагається побільше гуляти на свіжому повітрі. "Звичайно, через епідемію грипу намагалася не особливо розгулювати, але зараз сидіти вдома не збираюся. До речі, багато вагітних жінок страждають від того, що стають пасивними. Мені ж лінуватися просто нема коли!" - запевняє вона.

Клочкову заміж заманити не так вже й просто

"До того ж мене недавно обрали віце-президентом Федерації плавання України. От днями їду по роботі у Дніпродзержинськ. А незабаром ми із сестрою полетимо у Єгипет, там же зустрінемо Новий рік - хочеться, щоб хоча б якийсь час мене ніхто не чіпав", - зізнається Яна.

А наостанок Клочкова практично звернулася до преси: "І дуже прошу усіх, у тому числі і журналістів: дайте мені пожити своїм життям і зосередитися на головній для мене події. Повірте: щастя материнства не замінять жодні золоті медалі..."

Фото зі сторінки Яни Клочкової в "Одноклассниках.ру", а також фото "Світського життя"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали