"НеАнгел" Слава "зажралась" і відмовилася від сексу

Вівторок, 16 березня 2010, 11:55
Рудоволоса учасниця дуету "НеАнгели" Слава окрім зовнішніх змін вирішила змінити дещо й у своєму ліжку.

Підопічна продюсера Нікітіна розповіла, чому відмовилася від сексу, яка "хрєнь" заважає жити та про презервативи з крильцями.

"Зараз у мене взагалі немає сексу! Я сказала сексу - ні!", - заявила Слава.

Мовляв, інтимні ігри - це індивідуальне поняття і багато чого залежить від настрою. Та й співачка каже, що час від часу перенасичувалася сексом.

"Знаєте, як кажуть, "у дружини болить голова", мені добре знайомі такі напади. Іноді сексу було дуже багато, часом взагалі було відсутнє бажання. У такі моменти мій коханий чоловік геть-чисто відмовлявся розуміти сутність наших фізіологічних відмінностей", - додала вона.

Слава: сексу - бій 

До слова, Слава вважає, що "у сексі немає жодних заборон, якщо є почуття".

"Головне, щоб секс не переходив у розряд якихось збочених форм. Коли все розумно і за обопільним бажанням, заборон бути не може", - зауважила половина "НеАнгелів".

Взагалі, у рудоволосої артистки секс асоціюється з "почуттями, стосунками, романтикою та подарунками".

А от моду на інтимні стосунки для "галочки" Слава вважає прерогативою німфоманок або чоловіків, у яких дуже занижена самооцінка.

"Секс для "галочки" мені не властивий, з огляду на специфіку моєї професії. Мені абсолютно не потрібно, щоб якісь мужики ставили "галочки" під моїм ім'ям", - спробувала переконати у своїй щирості співачка.

Та й на сексуальні компліменти рудоволоса артистка, як вона каже, більше не реагує: "Я настільки часто чую ці компліменти, що просто вже не надаю цьому значення. Давно не реагую на сексуальні висловлювання, може, "зажралась".

Слава перенаситилася сексом

Водночас Слава розповіла, що хоча інтимні прізвиська не любить, але їй дуже подобається, коли її називають по-домашньому - Кузя.

"Не знаю чому, може, це якось пов'язано з першими літерами мого прізвища. Кузя - це моє, рідне, не вульгарне і дуже комфортне ім'я. Я називаю так коханого чоловіка, а він, у свою чергу, мене", - додала вона.

І хоча співачка з легкістю говорить про своє інтимне життя журналістам, подружкам про найсокровенніше воліє не казати. Принаймні зараз.

"Як правило, дівчата знаходять одна одну, коли з'являються якісь проблеми. Коли з особистим життям усе гаразд, більшість подруг не може зрозуміти, як це так. У підсумку, починаються ревниві стосунки, тому я намагаюся не говорити зайвого. Ревнощі, заздрість і всяка інша хрєнь дуже заважають жити", - пояснила підопічна Нікітіна.

Та, судячи зі слів Слави, наразі вона самотня: "Це зміни, змішані з абсолютною відсутністю любові. Хоча зміни - це завжди добре, завжди щось закінчується і щось починається. Головне, вчасно включити мізки й усвідомити свої помилки. Якщо бути точнішою, у мене підвішений стан".

Слава зараз у підвішеному стані 

Ну а поки у співачки штиль в особистому житті, усю свою фантазію вона спрямувала на створення спідньої білизни. Зокрема, трусики від "НеАнгелів" можна буде впізнати за логотипом у вигляді презерватива з крилами ангела і написом "Ангел охоронець".

Правда, Слава, схоже, воліє таки спати не у білизні з крилатими презервативами.

"Коли я одна, сплю в піжамі, причому з якимись ведмежатами, різними звірятами. З коханим - навіщо мені піжами, навіщо взагалі білизна!? Чим менше одягу, тим швидший процес!".

За матеріалами "E-motion"

Фото прес-служби Mamamusic, "E-motion"  та "Playboy"

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів