Литовченко-Прокаєва мріє про третю дитину

25 червня 2010, 11:16
Влада Литовченко, яка деякий час тому стала Прокаєвою, виявляється, поставила хрест лише на модельній кар‘єрі. Тусовщиця впевнено плекає плани щодо продовження роду.

Переможниця конкурсу "Міс Україна 1995" розповіла про шлюб з бізнесменом Сергієм Прокаєвим і про те, що її дочці краще буди блондинкою.

Два роки тому у Дніпропетровську Влада обвінчалася з власником однієї з найбільших українських аграрних фірм Сергієм Прокаєвим. Це третій за ліком її шлюб. Про те, що "дипломатка" взяла прізвище нового чоловіка, вона не жалкує. Каже, нові імена обнуляють те, що відбувається, і з‘являється шанс змінити життя.

Горщики подружжя, судячи зі слів тусовщиці, поки що не б‘є.

Вони знайшли одне одного...

"Ми знайшли одне одного у зрілому, філософському віці, кожен з нас має досвід попередніх сімейних стосунків. Ми розуміємо одне одного, пом'якшуємо ситуації, скажімо так, я перестала ображатися на улюблених людей і навчилася рахувати кожний щасливий день, прожитий разом", - заявила Прокаєва в інтерв‘ю "E-motion".

Можливо, правда, свою роль в таких "ідилічних взаєминах" відіграє те, що живе пара часто-густо нарізно. У Прокаєва бізнес у Дніпропетровську, у його дружини - справи у Києві. А жити довго у Дніпрі екс-Литовченко, за її ж словами, не змогла б - стає нудно.

Прокаєви - не прихильники системності у тому, що стосується сімейного бюджету.

"Як такої системи у нас нема, але якщо мені щось потрібно, я прошу в чоловіка, або він сам пропонує. У матеріальному аспекті у мене якихось позахмарних бажань немає, я живу улюбленою справою, займаюся саморозвитком", - переконувала Влада.

Побут екс-Литовченко ще не заїв. Та й чоловік часто-густо далеко

Здорові взаємини склалися і між Сергієм Прокаєвим та дочками тусовщиці - Маргаритою Кердіною і Христиною Литовченко.

"Бурхливих реакцій, невдоволення й ігнорування ніколи не було. Сергій дуже уважний і турботливий стосовно моїх дітей, для Маргарити він робить дуже багато. Коли чоловік приїжджає у Київ, ми завжди проводимо сімейні вечори", - запевнила жінка.

Власне, у своєму третьому шлюбі президент одного з київських модельних агентств не проти народити і втретє стати матір‘ю.

"Звісно, я хотіла б мати ще одну дитину, але на все свій час", - обрубала жінка.

Влада: "Звісно, я хотіла б мати ще одну дитину". А Прокаєв знає?

До речі, незабаром у Прокаєвих - річниця весілля.

"Зазвичай у цей день ми нікуди не їдемо, можемо просто випити по келиху шампанського і привітати одне одного з нашим спільним щастям", - сказала екс-манекенниця.

Також Влада розповіла про улюблені сімейні місця: "У нас із Сергієм є місця, до яких шалено тягне, це Володимирська гірка у Києві і кам'яне місто Петра в Йорданії, Єрусалим... Дуже часто там буваємо".

"У липні плануємо відправитися на Західну Україну, щоб провести кілька днів у максимально природних умовах, здійснити сплав гірською річкою. А взимку вирішили разом з молодшими дітьми, Христиною й сином Сергія дістатися до Австралії та Нової Зеландії", - додала вона.

Тусовщиця розповіла про місця, до яких її шалено тягне з чоловіком

Водночас старша дочка Прокаєвої, Кердіна вже живе окремо. Та в особисте життя Маргарити Влада, як вона запевнила, особливо не втручається. Хоча притік-відтік бойфрендів контролює ретельно.

"Я впевнена у її укладі життя, скажімо, завжди можу її перевірити. Знаю, що вона без шкідливих звичок: Маргарита не курить, не вживає алкоголь, тим більше, наркотики", - похизувалася донею тусовщиця.

"Мене навіть бентежить і засмучує той факт, що у неї немає хлопця. Маргарита не розмінюється на порожні знайомства, вона чекає свого супутника життя, не тиняючись по дискотеках, клубах і світським заходах", - додала Влада.

Заміж, на думку матері, Кердіна не квапиться: "Думаю, так. Я не відстежую всіх її знайомих хлопців. Знаю, що вечорами вона постійно сидить вдома, навчається. Дочка постійно зі мною на зв'язку, у тому, що постійного хлопця немає, я переконана".

Влада з дочками Маргаритою і Христиною

До слова, те, що Маргарита перефарбувалася з білявки у темну шатенку, Литовченко не оцінила.

"Уся родина не схвалила це рішення, не сподобалося нікому: ані мені, ані бабусі, ані сестрі, ані Сергію. Ми висловилися, що їй краще бути блондинкою, але, судячи з усього, це якесь внутрішнє рішення, із чим воно пов'язане, я не знаю", - зізналася світська матуся.

За словами Прокаєвої, її дочки стають більш прив'язаними одна до одної.

"Я бачу, наскільки Маргарита авторитетна для молодшої Христини. Вона часто ставить їй особисті питання, які, приміром, соромиться поставити мені або своїй бабусі. Маргарита як дівчина яскрава, стильна, цікава завжди їй допомагає", - наголосила жінка.

Дочки Прокаєвої разом ходять у кінотеатри, парки, займаються шопінгом. Як сказала їхня матір, дівчата дуже люблять одна одну. Окрім того, за словами Влади, дочок дуже зближують два собаки, які є у родині: міні-йоркшири - Дейзі та Барбі.

Фото "E-motion", "Гучні імена", "Комсомольскої правди в Україні", з сайту Влади Литовченко, Олександра Мордерера для "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали