Найсексуальніший орган Ахметова зачарував "дівчину Шона Карра"

29 вересня 2010, 16:57

Модель "Playboy", яка знялася у кліпі зятя Тимошенко, Ірина Ольховська поділилася своїм баченням чоловічого ідеалу.

Про те, що має бути в мужчини від олігарха Рінат Ахметова і боксерів братів Кличків, білявка розповіла в інтерв'ю"E-motion"

Як вірить Ольховська, в ідеальному чоловікові мають бути зібрані найкращі якості "трьох чудових чоловіків", які зустрічалися їй у житті.

"Впевнена, що мікс вийде гримучим, але я теж дівчина непроста", - зауважила блондинка.

Ідеальний чоловік Ольховської - це суміш Ахметова і Кличків

"Отже, мій ідеальний чоловік! По-перше, він буде таким же успішним бізнесменом, як Рінат Ахметов. Мені взагалі дуже близький образ цього чоловіка. Я обожнюю зупинятися в готелях, що належать Рінату Ахметову, і не втомлююся дивуватися найвищому класу сервісу в них", - розрекламувала донецького багатія Ольховська.

Заразом дівчина без комплексів оголосила і який орган в Ахметова вважає найсексуальнішим.

"Мені подобається його стиль і манери. Знову-таки, я завжди вважала, що найсексуальніший орган чоловіка - це мозок. І, виходячи з того, чого досяг Рінат Ахметов, він для мене беззаперечний секс-символ", - сказала Іра.

Для Іри Ахметов - беззаперечний секс-символ...
...із сексуальним мозком
Втім, особисто з Рінатом Леонідовичем Іра не знайома - лишень у своїх жіночих фантазіях. Про це дівчина не на жарт жалкує. Та, як вона каже, навіть якщо б це знайомство відбулося, одружений чоловік для неї - табу.

"А от наступні риси мого ідеалу взяті в моїх улюблених спортсменів. Сила і мужність! У цьому мій супутник має бути схожий на Віталія та Володимира Кличків. У мене завжди перехоплювало дух від їхньої відверто чоловічої енергетики", - зізнається моделька.

Але й цього для еталону чоловіка Ольховської не достатньо. Для тривалих і щирих стосунків, як впевнена Іра, необхідні повага, ніжність і теплота по відношенню до партнера.

Причому Ольховська вірить, що чоловіки, які поєднують всі подібні якості, існують:

"Приклад - мій дідусь. Він - найкраща людина в світі, і, природно, тепер такий ідеал шукаю я. Щоправда, є ще й кохання. Існує імовірність, що я спершу покохаю чоловіка усіма фібрами душі, а потім буду прищеплювати йому якості, необхідні для життя зі мною".

Іра хоче такого бойфренда, як її дід

"Я все ще сама, перебуваю в активному пошуку свого судженого. Мені здається, що чоловік, який стане моєю долею, десь близько. Я майже фізично відчуваю його близькість", - зізналася вона.

Поки що ж Ольховська живе без бойфренда.

Модель шукає бойфренда

Фото EGO з архіву Ольховської, "E-motion", а також фото "Дусі"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали