Монро купила вібратор під лак, а Астаф'єву вразили стринги-метелики

6 жовтня 2010, 12:38
Українські зірки ідуть в ногу із часом і стимулюють пропозицію секс-шопів. Вітчизняні артисти все менше соромляться розповідати про своє статеве життя та способи його урізноманітніти. А про те, щоб зайти у секс-шоп, кажуть як про випити кави.

Даша Астаф'єва, Монро та Ольга Навроцька розповіли про свої "взаємини" з секс-штучками.

Стиліст Ольга Навроцька, за її словами, у сексуальних іграх з коханцем послуговується своєю професією.

"Я не можу сказати, що часто ходжу в секс-шопи. Я можу експериментувати з образами, в яких я його зустрічаю. Наприклад, можу вдягнути чорну білизну, і бути в жорсткому образі або вдягтися більш романтично - це вже справа настрою", - пояснює Навроцька "E-motion".

"Оскільки я стиліст і дизайнер, можу вигадувати собі такі образи і використовувати в побуті", - додала вона.

Навроцька за вигадку у сексуальних іграх

Окрім того, на думку Олі, у секс-шопі за винятком інтимних наборів зовнішні атрибути виглядають доволі дешево.

"...Можна з підручних засобів спорудити щось більш сексуальне", - впевнена вона.

Натомість травесті-діва Монро впевнена, що секс-шоп - чудовий спосіб урізноманітніти робочі будні:

"Якщо ви хочете освіжити свої нудні робочі будні, збігайте в обідню перерву у секс-шоп, їх достатня кількість у кожному районі! Дуже тішить, що асортимент запропонованих товарів і кваліфікація персоналу стає дедалі кращою".

Якщо хто соромиться, Монро пропонує перед забігом у секс-шоп хильнути коньячку з кавою - і вперед.

"Купіть що-небудь і сміливо випробовуйте, тільки не в робочий час (боюся, продуктивність впаде), а вдома, з коханою людиною або на самоті. Численні, яскраві оргазми обіцяю, перевірено на собі", - агітує травесті-артист.

Сама Монро не так давно поповнила свій домашній секс-арсенал.

Монро пропонує перед забігом у секс-шоп хильнути коньячку з кавою

"Нещодавно я робила шопінг і купила новий вібратор яскраво-малинового кольору під колір лаку для нігтів. Стоїть зараз у мене на столику біля ліжка й тішить око. Назвала його Алехандро", - зізнається Монро.

Нагадаємо, раніше травесті розповідала, що має ще один вібратор - довжиною 18 сантиметрів і діаметром 4 сантиметри, з 3-ма швидкостями. Правда, як запевняла Монро, ним вона користується нечасто, але якщо стає нудно - розважається.

Водночас у випадку Даші Астаф'євої скидається на те, що співачка дізнається про секс-новинки не з власного досвіду. А в секс-шопах, на думку Даші, можна навіть вигоду знайти.

"У мене є подруга, яка влаштувалася у секс-шоп, щоб мати 20% знижки на всі товари й купувати всі новинки. Вона все життя працювала стриптизеркою, і не згодна кардинально змінювати професію. Взагалі, людина, схиблена на сексі", - розповідає солістка дуету "NikitA", яка полюбляє секс на швидкості.

Астаф'єву вразили стринги-метелики, але сама носить стринги-зайчики

За словами Даші, якось під час сексу чоловік її подруги "там їй щось пошкодив, і її забрали до лікарні".

"Ще розповідали, яка у них є фішка: вона одягає стринги-метелики, що стимулюють клітор, і чоловік, коли вони, наприклад, ідуть у магазин, за допомогою пульта всім цим керує. Такого я вже, звісно, не розумію, для мене секс - це найщиріше спілкування на найвищому рівні", - запевняє цнотлива скромна дівчинка Астаф'єва.

Втім, Даша не заперечує, що до секс-шопів ставиться позитивно: "Якщо людина хоче урізноманітнити своє сексуальне життя, чому б ні?"

Фото "FHM", прес-служби Mamamusic та "E-motion"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали