Мейхер не претендує бути Памелою Андерсон й обожнює м'ясо

8 лютого 2011, 18:02

Ветеран групи "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська знає, що хочуть бачити чоловіки, але на титул Памели Андерсон не претендує.

Секрет власної привабливості Мейхер в інтерв‘ю "Бліку" сформулювала так: "Я просто намагаюся приділяти увагу своєму здоров'ю і зовнішності".

Наприклад, Надя займається спортом. Правда, як вона каже, ці заняття почасти - вимушена необхідність:

"Оскільки я все свідоме життя професійно танцювала, то і травм уникнути не вдалося. А вони час від часу дають про себе знати. Тому, щоб підтримувати тіло у тонусі, зі спортом я буду нерозлучна все життя".

"З одного боку - я цьому дуже рада, а з іншого - так іноді ліньки йти на тренування, так хочеться повалятися на дивані", - зізнається вона.

Мейхер навчилася за собою доглядати, та інколи лінується

Також невід'ємною частиною роботи Мейхер називає візити у салон краси.

"Глядачі хочуть бачити у кадрі доглянуту жінку. Але, погодьтеся, знати все про те, як правильно доглядати за собою, неможливо. Ось тут і потрібна допомога професіоналів. Просто знайдіть хорошого косметолога і перукаря!" – радить Мейхер.

Але, крім цього, Надя радить прислухатися і до власного організму.

"Ще один важливий момент - стежте за здоров'ям. Ви не будете виглядати добре, якщо є якась внутрішня проблема. Я переконалася в цьому, коли стала регулярно проводити очищення організму: зараз шкіра і волосся просто сяють!" - стверджує вона.

Надя радить стежити за здоров'ям

"Олійки я б назвала універсальними солдатами, тому що вони і зволожують шкіру, і живлять, і відновлюють після сонця, вітру і холоду, і лікують від сипу й запалень, і дарують приголомшливий аромат!"

А ось дієти - це не про Мейхер.

"Весь мій попередній досвід показує, що спеціально худнути я не можу: якщо вже я хочу їсти, то зупинити мене неможливо. Ну хіба що, якщо дієта необхідна за медичними показаннями", - запевняє співачка.

"Я - переконаний м'ясоїд. Люблю запекти в духовці качечку або індичку з рум'яною скоринкою - це така смакота! Але м'ясо я намагаюся їсти з овочами. Не можу жити і без солодкого, особливо тортиків. У принципі, я ні в чому собі не відмовляю", - стверджує "ВІА-Гра" з найпишнішими грудьми.

"Якщо вже я хочу їсти, то зупинити мене неможливо"

До речі, компліменти на адресу свого бюсту Надя чула з ранніх років.

"Мої груди збільшилися досить рано - я тоді була ще дитиною, і неадекватна реакція чоловіків на мій бюст мене моторошно дратувала, доводилося жорстко присікати будь-які коментарі з приводу цієї частини мого тіла", - розповідає артистка.

"Зараз же всім моїм комплексам слід сказати спасибі, бо всі мої сьогоднішні досягнення - результат заниженої самооцінки у підлітковому віці", - впевнена вона.

"...Неадекватна реакція чоловіків на мій бюст мене моторошно дратувала..."

А про те, що її давно записали у секс-символи, Мейхер каже так:

"Ніколи не претендувала на звання російської Памели Андерсон (сміється). Хоча чоловічою увагою оточена з дитинства. Для формату "ВІА Гри", куди я потрапила у 18 років, потрібен був агресивно-сексуальний образ".

"Зараз же я дуже втомилася від фотосесій у чоловічих журналах, хоча з розумінням ставлюся до того, чого чекають від мене багато шанувальників", - додає зірка.

А наостанок Надя зазначила, що на її думку, "сексуальність це, перш за все, чарівність".

Мейхер вірить, що сексуальність - у чарівності, але іноді дає грудям волю

Фото "Бліка", "Дусі", фото з офіційного сайту "ВІА Гри", "NewsMusic.ru", "Life Showbiz"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали