Мейхер не розуміють чоловіки, а вона не сприймає vip-проституцію

14 жовтня 2009, 16:43

Новонавернена "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська попри всю сексуальність свого образу теж переживає депресії. Про це і про те, наскільки не розуміють її оточуючі, співачка розповіла у нещодавньому інтерв‘ю.

Надя вже звикла, що чоловіки, дивлячись на неї, думають лише про секс і кохання. "Правильно думають", - підтверджує вона "Фактам".

"Мене природа наділила красивою зовнішністю - це мій "коник". Краса, звісно, додає впевненості. Можна було б піти легким шляхом і стати дружиною якогось мільйонера, як мені часто "добрі люди" радять: мовляв, куй залізо, допоки гаряче. Але мені це нецікаво", - запевняє Мейхер.

Бути дружиною мільйонера Мейхер нецікаво

"Була діло... На вечірці він (відомий звідник Петя Лістерман) підійшов до нас з подругою знайомитися. Подруга смикає мене, на щось натякає, а я її не розумію - ну не знаю я цієї людини в обличчя! Жартома попросила у нього паспорт і, коли побачила, що переді мною Лістерман, відразу дала задній хід. На його прохання залишити мій номер телефону я сказала: "Забудьте, такої дівчини немає!" - розповідає бувальщину Надін.


"Не розумію, як можна зводити людей за гроші. А де ж кохання? Хоч мільйон, хоч мільярд пропонуйте - мені ця vip-проституція взагалі не цікава", - заявляє Мейхер.

"Хоч мільйон, хоч мільярд пропонуйте - мені ця vip-проституція взагалі не цікава"

Артистка, за її словами, знає, що багато хто сприймає її лише як артистичну і сексуальну жінку - мовляв, це і є її картинка. Але для співачки цього недостатньо:

"А я хочу домалювати цю картинку. Мені приємно, коли люди бачать, що я не лише гарна, а ще й інтелектуальна, і починають щиро захоплюватися".

Нагадаємо, після того, як Надя повернення у групу "ВІА Гра", вона здивувала громадськість своєю специфічною збіркою віршів "Сиюминутное влечение".

Наді подобається, коли бачать не лише її красу, а й інтелектуальність

"Для мене вірші - це не тільки самоствердження, але й спосіб поіронізувати над самою собою, своїми слабкостями. А ще, звісно, це терапія", - зізнається жіночка.

"На жаль, більшість людей, з якими я спілкуюся, не можуть мене зрозуміти. Дуже рідко трапляється, що зустрічаєш того, хто тебе сприймає такою, яка ти є, без прив'язки до твого місця у суспільстві, з усім твоїм внутрішнім світом", - бідкається Мейхер.

Мейхер страждає: "Більшість людей... не можуть мене зрозуміти"

Чорнява "Віа-Гра" запевняє: "Я не отримувала і не отримую від чоловіків того розуміння, якого мені б хотілося. А от з аркушем паперу можна бути цілком відвертою - він все стерпить".

Для Наді, як вона каже, мають значення лише стани, несподівані слова, у які вкладено багато сенсу, почуттів: "Тоді я, як квітка, розкриваюся. Матеріальне практично не важливе".

Наді бракує розуміння від бойфрендів

Між тим, Мейхер також розповіла і дещо про свої татуювання:

"Коли я робила собі тату, обирала малюнок з альбому і не знала, що він означає. Перше тату я зробила на куприку. Це серце, з якого йде вогонь і навколо якого терновий вінок, а на кінчику - крапля крові".

Перше тату вона зробила на куприку...

"Потім з'явилося і друге тату - продовження цього тернистого шляху на стегні. Вибирала, до речі, малюнки, будучи в дуже складному душевному стані", - зізнається співачка.

"Я взагалі людина, схильна до депресій, самокопання. Мені навіть якесь задоволення приносить цей процес. Причому від цих станів нікуди не дітися, вони виникають регулярно", - запевняє жінка.

Співачка схильна до депресій і самокопання. Їй це навіть подобається

"Коли настає чергова депресія, я просто відкриваю перед нею двері, мовляв, заходь, будь ласка. Переживаю два дні у повній самітності, і все - як рукою знімає! Раніше я збільшувала ці стани, а тепер просто даю їм йти своєю дорогою", - веде далі Мейхер.

А якось у житті Мейхер, за її словами, був період щоденного стресу. Саме це і призвело її до виснаження та виходу з "ВІА Гри". "Після чого я довго відновлювала свої сили...", - додає Надя.

Якоюсь мірою Мейхер турбувало те, що більшість людей сприймає її як сексуальний об'єкт:

"...Я хотіла розвиватися, хотіла, щоб інші бачили мене різну. А коли розібралася із собою, вирішила повернутися в групу. Повернення - це можливість відновитися, знову виступати у Росії, а потім, можливо, за підтримки Костянтина Меладзе вийти на сольний проект. Ми з Костем уклали усну угоду про взаємодопомогу", - посміхається зірка.

А до того, що її і зараз сприймають як сексуальний об'єкт, Мейхер нині ставиться так: "Для мене це гра, вистава, ті ж рольові ігри, тільки не у спальні, а на сцені".

Фото з книги Мейхер "Сиюминутное влечение" з офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів