Ляшко показав "мільйон доларів" і вклав журналістку у ліжко

Середа, 23 березня 2011, 11:03

Скандальний депутат Олег Ляшко аж зі шкіри пнеться, аби тільки покращити свій імідж.

Після оприлюднення у жовтні скандального відеозапису, на якому Ляшко зізнається у гомосексуальному зв‘язку із загадковим Борею, Олегу стало непереливки. І з фракції БЮТ він мусив вийти, і кепкування в дусі "толєрантний депутат" до бідолахи причепилося намертво.

Втім, Ляшко, як видно з усього, людина оптимістична. Вже кілька місяців Олег Валерійович активно вивішує на свою сторінку у Facebook власні "позитивні" фото.

Світлини зазвичай ілюструють діяльність Ляшка у робочий і позаробочий час: це і контакт із тайськими слонами, і прогулянка на конях, і рибна ловля, і променад із власною дочкою, тощо. Окрім того, Ляшко встиг взяти участь в одному з телешоу, де в ліжку разом із ним сиділи й діти.

Одним словом, дивиться на все це пересічний громадянин і починає думати: а що, нормальний мужчина, і не такий вже "толєрантний".

Втім, Ляшку все мало. Тепер слуга народу вирішив самоствердитися за допомогою журналістів у прямому сенсі слова. Для цього Олег Валерійович не лише запросив додому знімальну групу "ТСН", а й вклав до себе у ліжко журналістку. "А наостанок Олег Ляшко пригостив журналістів коньяком із цукерками", - повідомляє важливу деталь сайт.

 Гламурний депутат Ляшко запросив журналістів додому на коньячок з цукерками
 Шикарна двокімнатна квартира "слуги народу" розташована у центрі Києва. За квартирою Ляшко доглядає не сам - "до нього приходить помічник, який підтримує чистоту і затишок"
 В апартаментах депутата площі близько 100 квадратних метрів. Тож, можна і в гольф поганяти...
 ...і ноги розчепірити
 Під час хатньої екскурсії Ляшко показав журналістам, де гроші лежать, а точніше де заховані його колекційні монети вартістю понад мільйон доларів
 Є у квартирі зображення оголених чоловіків. На думку Ляшка, ця статуетка - копія він. Хоча дивно, нещодавно Олег Валерійович сам собі нагадував коня
 Але й журнальчики з жінками у стилі ню у депутата в наявності є
 З журналісткою Ляшко і випив...
...і для більшого ефекту й переконливості припросив панянку в ліжко 
 Це фото імовірно має створити когнітивний дисонанс у головах людей зважаючи на побачене раніше відео
 Усі охочі можуть оцінити розміри "сексодрому" Олега Валерійовича
До речі, як пише сайт, що побував у гостях в Ляшка, у його квартирі  дві вбиральні: для гостей (на фото) і для господаря 
 Ляшко на унітазі
Для доповнення ефекту - напівпорожній холодильник депутата. А що, у ресторані теж годують - не обов'язково харчами запасатися
 

Фото "ТСН.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Фоторепортажі

Ляшко знову засів з молодими студентиками

Ляшко: "Так, я студент)) При чому, здобуваю вже третю освіту - в Інституті міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка вчуся на відділенні міжнародної економіки"
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів