Кіркорова оголосили "...удаком", а Волочковій дісталося за голі груди

20 червня 2011, 15:06

Ювілейна, 15-та церемонія вручення премії "Срібна галоша", пройшла в неділю в Москві. До цьогорічних призерів потрапили співаки Філіп Кіркоров та Олексій Воробйов, телеведуча Олена Малишева, балерина Анастісія Волочкова та гурт "Дискотека Авария".

Про це повідомляє сайт радіостанції "Серебряный дождь".

Волочкова і Кіркоров отримали по галоші

Запальний учасник "Євробачення" Олексій Воробйов

, який на весь світ гукав "Це Росія, б…ь! Ходи сюди, б…ь! В очі дивися, б…ь!", здобув приз за своє красномовство.

Співак, що здобув 16-те місце на міжнародному пісенному конкурсі, чемно подякував за калошу та пообіцяв наступного разу зробити щось пристойніше, пишуть "Дни.ру".

Ведучу церемонії Ксенію Собчак, яка спробувала було його перервати, переможець суворо обірвав: "Ксеніє, я не закінчив. Коли чоловік говорить, навіть гори мовчать".

Вручати винагороду Воробйову на сцену вийшла жінка в костюмі окуліста – обігравши його заклик дивитися в очі. Вона попрохала його в наступних промовах не забути й про інших медпрацівників – отоларингологів, проктологів та урологів.

"Щодо проктологів – це вже до моїх колег Білана та Лазарєва", - не забарився з відповіддю Олексій.

У номінації "В бій ідуть лише …удаки" перемогу здобув Філіп Кіркоров, за те, що "поцілив у "яблучко" режисерці Яблоковій.

Пляжна фотосесія "ню" принесла балерині Анастасії Волочковій калошу в номінації "Бісогон року або накласти в ЖЖ".

"В цілому, мотивація мого вчинку вже багато разів обговорювалася та я заслужено здобула першість в цьому "забігу". Вже сто тисяч разів обговорили й мушлі й камінці, можливість зробити це креативніше, з суперфотографіями та для журналів. Але тепер :) Переможця не судять", - прокоментувала власниця галоші в своєму ЖЖ.

Волочковій дісталося за фотосесію з голими грудьми

Що ж до підготовки номеру, зауважила Анастасія, організатори "Галоші" могли б і самі проявити більше креативу замість того, аби "з…дувати" його в "95-го кварталу".

Премію за "плагіат року" виборов гурт "Дискотека Авария", чия пісня нібито нагадує відомий саундтрек до "Собаки Баскервілей".

За досягнення в рекламній галузі та "акторську роботу, блискучу, мов обідець унітазу", відзначили акторку Марину Голуб.

Окрему та однойменну номінацію організатори виділили для телеведучої Олени Малишевої. Змагаючись сама з собою, вона "сіла в галошу" за наочну демонстрацію, як робиться обрізання крайньої плоті чоловічого статевого органу – під час якої відтяла "піддослідній" жінці комір светра разом із волоссям.

Фото зі сторінки Волочкової у Live Journal, Комсомольської правди, КП в Україні

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали