Жертву Ландіка звинуватять у спробі вбивства депутатського сина?

2 листопада 2011, 11:21

Біло-блакитний тато Романа Ландіка вирішив, що його сина хотіли вбити. Хто знає, можливо, тепер винною у всьому зроблять жертву Ландіка-молодшого, побиту ним Марію Коршунову. Схоже, дівчина завчасно вирішила "потішити" усіх заявою, що у поведінці Ландіків нічого поганого вже немає.

Депутат Партії регіонів Володимир Ландік каже, що Коршунова здійснювала замах на життя його сина, пише "Сегодня".

1-го листопада Ландік-старший виступив із заявами, з яких випливає, що ані він сам, ані його син не бачать нічого поганого в тому, що Роман Ландік довго і жорстоко бив дівчину. Як пише видання, сімейство хоче судити за бійку її жертву - 20-річну модель.

"Мало того, що вона вдарила першою, ми зробимо експертизу, яка доведе, що була спроба вбити або нанести тяжкі тілесні ушкодження! Вона робила замах на життя Роми. А якби потрапила в скроню графином, а там 300 грамів горілки..," - заявив батько драчуна Романа Володимир Ландік.

Ландік-старший: "...Ми зробимо експертизу, яка доведе, що була спроба вбити..."

За словами регіонала, потерпіла від його сина дівчина приходила до нього.

"Вона прийшла з мамою та адвокатом в мій робочий кабінет, попросила, щоб ми не ініціювали порушення справи. Мені шкода їхню сім'ю, матір цієї дівчини, але більше шкода свого сина", - сказав Ландік-старший.

До речі, саме цей друг Роми Ландіка і пальцем не поворухнув, щоби захистити 20-річну Машу від жорстокого тривалого побиття

За словами Володимира Ландіка, сам він у суд на Марію подавати не буде. Мовляв, його син Роман, як вийде на свободу, вирішуватиме, чи притягати Коршунову до відповідальності.

На запитання, як почувається Роман Ландік, його батько-депутат відповідає коротко: "Він у в'язниці. Умови там погані. Міністр спеціально телефонує, щоб до нього не пускали батьків".

Після заяви Коршунової Ландіки можуть радіти?

При цьому, як зазначає видання, МВС і тюремники останнє твердження Ландіка-старшого спростовують.

У Луганську, де відбувся інцидент з Ландіком і Коршуновою, ходять чутки, що Маша відмовилася від претензій за гроші, але продешевила. Мабуть, злякалася погроз Ландіка, що її посадять.

Як пише видання, Коршунова буцімто вимагала у якості компенсації 50 000 доларів, а їй дали лише 5000 гривень. Втім, Володимир Ландік спростовує інформацію про те, що його родина заплатила Коршуновій:

"Вони з нас не вимагали грошей, ми не пропонували. Що ж виходить - мій син у в'язниці, а вона буде гуляти за мої гроші?" - каже депутат провладної партії Януковича.

Ландік-старший вже майже повернув сина його молодій дружині Ані Тукіш. Цікаво, чи не страшно самій жінці, що їй доведеться жити із таким чоловіком?

Водночас адвокат Коршунової Ігор Зазимкін каже, що заяви регіонала, у тому числі про гроші, коментувати не буде.

"У Марії свої погляди на ці події. Якщо буде порушено кримінальну справу проти неї, і ми побачимо документи, тоді й будемо розмовляти. Хто кого вдарив першим - все це встановить суд", - каже Зазимкін.

Також адвокат уточнив, що чекати залишилося недовго - перше засідання суду у справі відбудеться вже найближчими днями.

Подейкують, що модель Коршунова взяла у Ландіків гроші, але продешевила

Нагадаємо, у ніч 4-го липня Роман Ландік жорстоко побив 20-річну Марію Коршунову у луганському ресторані при купі свідків.

Потерпіла Коршунова подала заяву до міліції. Ландік же спершу спростовував факт бійки, а тоді написав зустрічну заяву, де стверджував, що потерпілим є він.

7-го липня щодо Ландіка було порушено кримінальну справу за хуліганство. Мажор був оголошений у розшук і наступного дня затриманий у Краснодарі, де був поміщений до слідчого ізолятора.

Коли Ландік тікав до Росії, компанію йому склала молода дружина, 21-річна вагітна Ганна Тукіш.

Як нагадує "Українська правда", 11-го серпня Генпрокуратура Росії задовольнила запит Генпрокуратури України про видачу Україні Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

27-го вересня Ленінський райсуд Луганська виніс рішення про арешт депутата Луганської міськради Романа Ландіка на два місяці.

Як відомо, батько Романа, депутат від Партії регіонів Володимир Ландік, погрожував журналістам через висвітлення інциденту з побиттям. А телекомпанія родини Ландіків спробувала провести топорну кампанію з відбілювання репутації мажора.

31-го жовтня стало відомо, що Коршунова підписала мирову угоду з родиною Романа Ландіка. При цьому жертва побиття заявила, що не може сказати нічого поганого щодо сім'ї Володимира і Романа Ландіка, а сам її кривдник має не в тюрмі сидіти, а дітей виховувати.

Фото Станіслава Садальського, а також фото з hozon

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали