Приходько "наїхала" на Прокаєву та Сумську

12 червня 2012, 15:28

Співачка Анастасія Приходько обурилася з приводу призначення екс-моделі Влади Прокаєвої на посаду радника гендиректора Лаври. Мовляв, зіркам чоловічих журналів не місце у святині.

До рядів прихильниць оголення Настя записала й актрису Ольгу Сумську. Втім, Оля одразу ж відреагувала на закиди співачки.

Свої емоції Приходько висловила на сторінці у Twitter.

"Як може бути зірка Playboy радником гендиректора Києво-Печерської Лаври??? Давайте Вєрка Сердючка буде хірургом)))" – написала Анастасія.

"Як тяжко дивитись на людей, які в пил б'ються, і всі голі)) всі поголовно виставляють фото, Волочкова, Каменських, Сумська, що далі???" – продовжила співачка.

"І мені - добрій і справедливій людині - важко жити в такому світі, голих, лизоблюдів і зрадників!! І ці ще "Фемен" це все! Я боюся ((" – резюмувала Приходько.

Прочитавши це, актриса Ольга Смуська нагадала співачці її оголені експерименти та захистила Владу Литовченко-Прокаєву.

Сумська залишивши свій коментар на сторінці у Facebook.

Саме цією світлиною Ольга нагадала про оголене минуле Насті

"Добрій і справедливій людині важко жити в такому світі - голих і лизоблюдів"... пише Приходько про нове призначення Влади Прокаєвої. Хто дав право тобі, безграмотна дівчинка, засуджувати жінку, яка вже реалізувала стільки дійсно цінного для суспільства і на новій посаді, я впевнена, себе затвердить як справжня шляхетна леді!" – заявила актриса.

"Забула Настя, як сама із задоволенням знімалася в "полуничних" журналах і при цьому засуджує всіх підряд... (навіть мене внесла до списку. Спасибі, звичайно, хоча у подібних глянцях я все-таки жодного разу не знімалася). Так от, я нагадую.. Як важко жити у світі лицемірства та моторошної заздрості..! Настя, раджу тобі займатися виключно своєю професією!" – наголосила Сумська.

До речі, Настя сама не раз брала участь в оголених фотосесіях для чоловічих журналів.

Нагадаємо, 8-го червня Владу Прокаєву офіційно призначили на посаду радника гендиректора Києво-Печерської лаври.

Фото Maxim з сайту "Комсомольской правды"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали