Скандал у Лаврі: Прокаєвій закидають знущання над підлеглими

31 липня 2012, 14:05

Не встигла екс-модель Влада Литовченко-Прокаєва дочекатися посади заступника гендиректора Києво-Печерської лаври, як її підлеглі почали скаржитися на її ставлення до них.

Співробітники історико-культурного заповідника звернулися до міністра культури Михайла Кулиняка з відкритим листом, у якому просять звільнити заступників гендиректора.

Причиною цього є небажання колективу заповідника далі "терпіти знущання" заступника гендиректора з екскурсійної роботи Світлани Зорінець та колишньої моделі, а нині заступника гендиректора з міжнародного співробітництва Влади Прокаєвої.

"Через чужих озброєних людей, які нібито охороняють останню (Владу Прокаєву), співробітники та гості Заповідника бояться ходити по території" – написали працівники заповідника у листі Кулиняку.

 Дивлячись на скромний погляд та вигляд Влади, важко повірити у її демонічний характер... Добре грає?

Як розповіла у коментарі "Українській правді. Життя" прес-секретар заповідника Марина Ситник, пряма підлегла Влади Прокаєвої погрожувала співробітникам фізичною розправою.

"Начальник служби міжнародної діяльності Катерина Єгорова разом з Владою Прокаєвою всіляко знущаються зі своїх співробітників. Вони вже принесли службові записки", - сказала прес-секретар.

На уточнююче запитання, як саме вони знущаються, Ситник розповіла:

"Вони погрожують, наприклад, побити битою. Катерина Єгорова, пряма підлегла Прокаєвої, погрожувала своїй підлеглій побити її битою. За що? За щось, за те, що вона тупа, і вона її не розуміє".

"Образи під час спілкування зі співробітниками вже є нормою", - підсумувала Ситник.

За її словами, у вівторок, 31-го липня до заповідника приїжджав міністр культури Кулиняк.

"Він поспілкувався з Вікторією Миколаївною (Лісничою, генеральним директором заповідника) і співробітниками, і дав доручення протягом двох тижнів розібратися у ситуації, розробити нову штатну структуру і скасувати усі накази про призначення заступників", - сказала прес-секретар.

"Є якісь юридичні нюанси, я точно не знаю які, але Вікторія Ліснича просить усіх написати заяви за власним бажанням. Влада Прокаєва зараз стоїть у кабінеті генерального директора і намагається довести, що вона нікому не заносила гроші, за те, щоб її призначили і відмовляється писати заяву", - додала Ситник.

Раніше подейкували, що Владу вигнали з Лаври через її модельне минуле

За її словами, погодилась написати заяву про звільнення перший заступник генерального директора Лілія Стиренко.

Співробітники вимагають також звільнення ще одного першого заступника Валерія Панченка. У відкритому листі його звинувачують у незаконній торгівлі аудіогідами.

Варто зазначити, що кілька днів тому на редакційну пошту ТаблоID надійшов лист також від співробітників заповідника.

"З червня поточного року співробітники Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника не знають як приборкати агресивну екс-модель Владу Прокаєву, котрій завдяки впливовим зв'язкам вдалося отримати високу посаду у музейному комплексі світового рівня", - так починається лист.

Колишня модель непогано виглядає на тлі лаврського золота...

За словами співробітників, Влада засіла у своєму шикарному кабінеті та тероризує своїх підлеглих.

"Наукові співробітники ввірених пані Прокаєвій відділів вже починають звикати, що гламурна начальниця називає їх "тупими чукчами", "ледачими нездарами, котрі займають чуже місце" та на кожній нараді обіцяє вже найближчим часом або звільнити їх, або перевести до господарської частини — працювати двірниками", - йдеться у листі.

Також співробітники Прокаєвої запевняють, що вона влаштувала свою старшу доньку до лаври на посаду техніка 1-ї категорії.

Вони також зазначають, що Влада надурила усіх про свою освіту у Дипломатичній академії при МЗС.

Невже "гламурна начальниця" дозволяє собі такі речі?

Нагадаємо, чутки про посаду Прокаєвої у Лаврі з’явилися у березні цього року. Однак спочатку колишня модель "Playboy" заперечували цю інформацію.

Лише у червні Прокаєву таки призначили офіційно на місце заступника гендиректора заповідника.

Варто додати, що з січня цього року гендиректором Національного Києво-Печерського заповідника є Вікторія Ліснича, яка з вересня 2010-го по жовтень 2011-го року працювала заступником міністра культури.

Ліснича відома тим, що називала письменника Олеся Гончара поетом.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з сайту Kplavra.kiev.ua, фото "Delfi.ua", "Lady.tochka.net", фото Модерера для "Playboy" , відео Skrypin Production

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали