Седокова пішла від коханця-танцівника

30 червня 2015, 17:55

Рівно рік протрималися стосунки співачки Ані Седокової з танцівником Сергієм Гуманом. І ось артистка зізналася, що черговий її роман добіг кінця.

Головною причиною розставання Ганна називає відстань.

Про те, як прийняла важке рішення та про бажання побути без пари співачка розповіла російському виданню "StarHit".

"Спочатку у нас були спільні проекти, він танцював в моєму балеті, ми гастролювали. Але зараз Сергій з головою поринув у режисуру - знімає кліпи артистам, їздить по світу. У мене - нова концертна програма, в якій немає чоловічої хореографії. Ми не бачимося тижнями ", - почала свою сумну розповідь Седокова.

Аня знову сама

Аня намагалася миритися з даною ситуацією, однак не вийшло.

"Спочатку думаєш - гаразд, це тимчасово, потрібно потерпіти. А потім десятки разів задаєшся питанням - а що потім. І не знаходиш відповіді. Він був частиною мене, і зараз цю частину ніби скальпелем від мене відрізали. Відчуття, що живу без цієї частини тіла, і начебто можеш жити, як, наприклад, без руки або ноги, але тобі постійно її не вистачає - фантомні болі", - зізналася Аня.

До речі, саме Седокова наважилася на розрив.

"Кілька ночей лежала і дивилася то в стелю, то на наш перший спільний портрет... Всередині все завмирало, було важко дихати. Напевно, коли шалено хочеться, щоб все було добре, ти думаєш, мовляв, ось воно - моє щастя, моя любов, моє життя... Не все ідеально, але це мине, ми все подолаємо. А потім розумієш, що жила ілюзіями про ідеальне майбутнє", - розмірковує співачка.

Стосунки пари почалися зі спільного кліпу та роботи на сцені разом

Якось ввечері Аня поклала доньок спати та зателефонувала Сергію.

"Ми поговорили, я намагалася вловити його дихання у слухавці і розуміла, що наші почуття були і залишаються справжніми, сильними, але, мабуть, зараз час, коли потрібно бути порізно. Він відреагував спокійно, зрозумів мене. Запитав: "Ти впевнена?" Я не була впевнена, але відповіла ствердно. Ми домовилися зустрітися, коли будемо в одному місті і не потрібно буде нікуди летіти, бігти", - поділилася Седокова.

Зараз Аня у звичній для себе манері розповідає про те, як їй сумно без коханого:

"Зараз багато речей - футболки, сорочки в шафі - нагадують мені про нього. Іноді прокидаюся і відчуваю його запах на подушці. Заходжу на кухню, бачу стілець, на якому він сидів за сніданком. Розумію, більше цього не буде, він не повернеться".

Тепер Аня знову публічно страждає

"Буває, репетирую танець і відчуваю, що в кожному русі він. Щоб прогнати з голови сумні думки, я занурилася в роботу: записую альбом, знімаю кліп… Мої доньки теж не дають мені сумувати - ми разом гуляємо по Києву, ходимо в кіно", - розповіла співачка.

І наостанок Аня заявила, що наразі хочу побути сама.

"Я двічі була заміжня, від цих стосунків у мене ростуть прекрасні діти. Як ніхто розумію: важливо зберегти дружбу. В даний момент хочу побути одна і зрозуміти, що для мене найголовніше після дітей, з ким і куди я хочу йти. Не виключено, що в нашій історії поки стоїть три крапки", - зізналася Седокова.

Крім того, Седокова привезла обох дочок до Києва та судиться за спадок свого покійного екс-чоловіка Белькевича

Нагадаємо, про роман Седокової з Гуманом стало відомо у травні минулого року. Казали, що Аня розбила сім'ю танцівника, який був одружений з моделлю Танею Рубан. Утім співачка запевняла, що не руйнувала чужий шлюб.

Фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали