Рибка про заступника Медведєва: Якби не бухав, його би теж хотіли

22 лютого 2018, 15:31

Скандальна "мисливиця на олігархів" Настя Рибка засвідчила, що керівник апарату уряду Росії Сергій Приходько не гребує послугами дівчат із ескорту. От лише сексуальна привабливість заступника Дмитра Медведєва страждає від того, що він дружить не зі спортом, а з алкоголем.

Про це Рибка розказала в інтерв'ю "ФБК".

Кралечка наголосила, що дівчата-ескортниці, катаючись на яхті з впливовими та заможними чоловіками, зокрема з олігархом Олегом Дерипаскою та Приходьком, займаються з ними сексом із власної волі.

Настя Рибка розказала про життя-буття ескортниць

"Ніхто нікого не змушує ні з ким спати… Зараз трохи дивно ставляться до дівчат із ескорту. Є ескорт за 5 тисяч рублів, котрий, я не знаю, в яких вони там жахливих умовах перебувають, і що там з ними роблять. А є дівчата реально освічені, вродливі, котрі належать до модельної агенції, котрі можуть підтримати розмову на будь-яку тему, котрі дійсно здатні спілкуватися з чоловіками на будь-якому ступені сп’яніння, а це, пробачте, мистецтво! Таких от людей набирають на яхту", - докладно пояснила Настя.

"Нема такої теми, що ти мусиш піти з кимось займатися сексом. Просто дівчата хочуть потім із цими чоловіками мати якісь стосунки, хтось хоче утримання, хтось хоче подарунків, тому більша частина все ж таки від сексу не відмовляється, вони додатково щось за це отримують", - розказала вона.

Усі вони займаються сексом за власним бажанням

Але бажаючих поринути в інтимні розваги з Приходьком знаходилося не так уже й багато, зауважила Рибка. І пояснила, чому.

"Причому Дерипаску хочуть усі, його хочуть навіть безкоштовно. Але от Приходько в цьому випадку пощастило менше… Якби він, як Дерипаска, займався спортом щодня, не бухав, тримав би себе в тонусі та нормі, його б теж так хотіли. Та він не така няшка, як Олег...", - зазначила вона.

Водночас сама Настя зізналася, що жалкує, що не переспала з Приходьком і не викликала цим ревнощі Дерипаски.

"Це був мій косяк", - визнала вона.

Заступник Медведєва теж полюбляє розважатися з дівчатами на яхті

Іще Рибка наголосила, що Дерипаска, який подав на неї до суду і домігся, щоби світлини і відео з ним були видалені з Instagram, знав, що вона його знімає. Зі слів Насті, вона намагалася вилікувати його від страху перед селфі, а він "замикався від неї в туалеті".

Більше того, Настя постила фото в Instagram при Дерипасці, а він на це реагував "хі-хі, ха-ха".

Ескорт-краля обурена тим, що ті матеріали були видалені, адже вони можуть слугувати доказом того, що Росія втручалася у вибори в США. Відтак виходить, що Марк Цукерберг помагає видаляти докази, корисні для його країни, заявила Рибка в своєму Instagram.

Цього фото з Дерипаскою в Instagram Рибки вже немає

"Я звертаюся до американців: розберіться з Цукербергом!", - закликала вона.

Рибка запевнила, що одну з написаних нею книг вона так і не опублікувала, бо в ній містилися такі дані про сильних світу цього, за які б її просто вбили.

Що ж до зв'язків між Дерипаскою та Приходьком, котрого вона в своїй автобіографічній книзі зашифрувала як "Татa", то стосунки їхні дійсно нагадують стосунки сина з суворим батьком. Зі слів Насті, одного виразу обличчя політика досить, щоби "Дерипаска одразу мчав розрулювати проблему".

А на своєму телефоні Настя зберігає фото з олігархом

Нагадаємо, спільне дозвілля Приходька, Дерипаски та ескортниць стало темою резонансного розслідування Олексія Навального. "Роскомнагляд" у Росії вніс розслідування до реєстру заборонених до поширення матеріалів.

Як відомо, далі в планах Насті Рибки одруження з Дерипаскою та старт порнокар'єри.

Фото з Instagram Рибки, скріншот із відео "ФБК" з YouTube

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали