Рибка начепила весільну сукню: Мушу оженитися на Дерипасці

16 лютого 2018, 16:30

Скандальна Настя Рибка готує черговий сюрприз російському олігархові Олегу Дерипасці, якого "прославила" за допомогою своєї книжки та Instagram. Дівуля, котра скоро розпочне порнокар'єру, зібралася зробити йому пропозицію руки та серця.

Про це Настя оголосила в Instagram і навіть весільну сукню продемонструвала.

"Усі питають, чому мовчить Олег Дерипаска? І нічого не пише мені? Після того, що я зробила з ним (ну правда, це ж вийшло абсолютно випадково - Навальний, наволоч! Я так не хотіла), я мушу на ньому оженитися. Тому я готуюся зробити пропозицію руки та серця людині, з котрої мимохіть позбиткувалася. Але пристрасть до нього була настільки сильна, що не атакувати його було вище моїх сил...", - "покаялася" Рибка.

Настя Рибка зібралася заміж

"Я вже обрала весільну сукню для походу в суд 1-го березня, хто знає, може, в той же день ми за годину розпишемося. Адже мій малюк уміє прискорювати суддів, коли йому треба", - припустила вона.


Кралечка попросила своїх підписників помогти їй вигадати креативне освідчення для Дерипаски - щоби він "забув її дрібні пустощі" та прийняв пропозицію руки та серця.

Олігархові гикається вже другий тиждень

А для тих, хто з нетерпінням чекає на дебютну порнострічку Рибки, є хороша новина. Зі слів Насті, сценарій уже затверджено. Вона бачить себе в фільмі з двійником якоїсь відомої людини, наприклад, Володимира Путіна, Адольфа Гітлера чи Бреда Пітта.

Нагадаємо, звичка "мисливиці на олігархів" Насті вивалювати в мережу всі свої пригоди помогла Олексієві Навальному в розслідуванні, і він стверджує, що разом із Дерипаскою та екскортницями на яхті коло берегів Норвегії відпочивав заступник Дмитра Медведєва Сергій Приходько. Дерипаска подав до суду на Рибку та її "секс-тренера", заявивши про втручання в його особисте життя.

Суд, освідчення олігархові, перший порнофільм - у Рибки купа справ

Як відомо, Рибка - учителька біології з Бобруйська, що в Білорусі. А її "гуру" Алекс Леслі, він же Олексій Кирилов, як пише "Лента.ру", є директором по науці, ідеологом та інвестором технологічної компанії "Центр інтелектуальних систем прогнозування". А ще він придумав новий гімн Росії, який виконуватиметься на жіночих дупах.

Варто згадати, що особливу пропозицію інтимного характеру Настя має не лише до Дерипаски, а й до Ксенії Собчак.

Фото з Instagram Рибки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів