Рибка привітала зі святом "малюка" Дерипаску й оголосила, що йде у порно

14 лютого 2018, 15:00

Скандальна "секс-хижачка" Настя Рибка продовжує дражнити в мережі російського олігарха Олега Дерипаску, який уже й так подав на неї до суду. Вона привітала багатія, про зваблення якого написала цілу книжку, з Днем закоханих.

А ще дівуля оголосила про старт порно-кар'єри та розпочала пошук продюсера.

Про це Настя повідомила в Instagram.

"Із днем Святого Валентина, малюче", - написала Рибка, позначивши Дерипаску та одними з хештегів поставивши "він мій" та "разом назавжди".


Така ось "валентинка" від Рибки

Окрім кохання і майбутнього разом думає Настя і про подальшу кар'єру. І диплом учительки в ній Рибці не згодиться, адже зібралася вона в порно.

Як повідомляє "Лента.ру", запит "Настя Рибка" став останніми днями одним із найпопулярніших серед користувачів ресурсу PornHub із Росії. Саме її шукають четверо з п'яти любителів "полунички".

Настя привітала олігарха зі святом

І добра жіночка вирішила дати людям те, чого вони хочуть. На своїй сторінці вона оголосила, що прагне "закріпити цей ефект на професійному рівні" та готова знятися в якісному порнофільмі.

"Оголошення: шукаю порно-продюсера. Прийму пропозиції від провідних світових порно-студій. Пливемо в порно. Дамо під хвіст порно-індустрії", - пообіцяла Настя.

Порноіндустрія вже зачекалася

Нагадаємо, "Роскомнагляд" вніс розслідування Олексія Навального щодо катання Дерипаски на яхті в товаристві Рибки та чоловіка, схожого на заступника Дмитра Медведєва Сергія Приходька до реєстру заборонених до поширення матеріалів. До 14-го лютого вони мали бути прибрані з Instagram та YouTube, інакше частині росіян може бути закрито доступ до цих сервісів.

Рибка попросила своїх підписників проголосувати, чи варто прибирати все те з Інтернету, і більшість проголосувала, що не варто. Настя заявила, що "не буде стервом, а, як порядка золота рибка, виконає бажання більшості".

Наприклад, можна було б зняти якесь кіно про російську політику...

Як відомо, днями в мережі відбувся "діалог" між Рибкою та Ксенією Собчак. "Хижачка" запевнила кандидатку в президенти Росії, що її нема чого жаліти, і запропонувала їй свого язичка.

Фото з Instagram Рибки

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів