Рудницька ледь не привезла собі китайського хлопчика

30 січня 2007, 18:14

Зазвичай українські зірки масово захоплюють південні курорти найчастіше влітку і восени. Але неможливість цього року насолодитися повноцінною сніжною зимою з її лижними курортами спричинила "відпочинкове перепрофілювання".

Багато кого з естрадних персоналій ще нещодавно можна було застати на курортах індійського Гоа. Однак і Китай цього року не було обділено увагою українських знаменитостей різного ґатунку.


Анжеліка Рудницька, у минулому відома ведуча "Території А" на каналі ICTV, а тоді співачка, щойно повернулася з Китаю, де вона встигла приміряти наряди китайської принцеси.

Співачка перейнялася духом Чайна-світу і особливо полюбився їй Пекін, повідомляє її прес-служба.

Особливо кумедним Анжеліці видалися екзотичні рослини, які закутують в мішечки навіть за температури 8-6 градусів - щоб не змерзли.

Власне, знайомство зі світом Сходу у Рудницької почалося ще в дитинстві. А коли у травні 2004 року у співачки паралізувало ногу, однією з можливих причин хвороби лікарі назвали її старі недоліковані спортивні травми з тих часів, коли дівчина серйозно займалася дзюдо.

Однак тепер, коли Анжеліка в буквальному сенсі слова вже стала на ноги, вона із задоволенням бігала по китайських кафешках та ресторанчиках.

"Готують вони неймовірно смачно. Китайці самі люблять поїсти, але і не пропускають можливості нагодувати інших... Їдять китайці голосно, голосно говорять за столом і веселяться", - розповідає вона.

"Я навіть хотіла забрати з собою якогось китайча, щоб готував мені їсти, оскільки дуже нудьгую за китайською їжею. Навіть купую собі китайські соуси, але вони в нас отут такі китайські, що краще їх і не куштувати", - зізналася Рудницька.


Кумедно, але три роки тому над її кліпом "Ла-ла-лі" працював китайський дизайнер і використовував при обробці картинки цілий ряд китайських ієрогліфів. Схоже, він ще тоді відгадав в Анжеліці її майбутню симпатію до Китаю.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів