Дружина Яна Табачника щодня зустрічається з іншим

7 лютого 2008, 10:30
Співачка Тетяна Недельська пішла хоч і не в астрал, але далекувато від сцени. Дружина маститого акордеоніста-регіонала взялася за своє тіло і дух. Артистка пізнає таїнства бойового мистецтва теквондо разом із чоловіком, от тільки не своїм...

"Щодня по три години я на тренуванні - без вихідних. Займаюся індивідуально зі своїм тренером - майстром, що має третій дан", - розповідає вона в інтерв‘ю "Бліку".

Причому чоловік співачки, метр шансону Табачник, до частої відсутності вдома Тетяни ставиться, за її словами, "вже добре".


"А спочатку він говорив: "Навіщо тобі це треба, ти збожеволіла!" - зізналася Недельська.

Що ж до появи у її житті нового чоловіка (хай і тренера - жовтій пресі що), Таня відповіла цитатою з Маргарет Мітчелл:

Я відповім словами героя роману "Віднесені вітром" - Ретта Батлера, який сказав Скарлетт: "Ваша репутація настільки зіпсована, що їй вже нічого не зашкодить".

Тим більше, до спорту співачка залучає і своїх дітей. Вони, за її словами, теж із задоволенням ходять у секцію теквондо.

А чому саме на цей вид спорту пав вибір української представниці попу, вона також детально роз‘яснила.

"Для мене теквондо - сполучення грації, пластики та сили. Це близько для мене за духом, близько для моєї натури. І, до речі, мені спало на думку, що елементи цього бойового мистецтва можна використовувати у моїй новій шоу-програмі. Над чим і працюємо", - прокоментувала дружина акордеоніста свій вибір.

А от ідеєю мати змогу фізично побороти кремезного чолов‘ягу Недельська зовсім не керувалася.

"Зі здоровими мужиками я завжди справлялася своєю чарівністю, а бойове мистецтво я залишаю для душі", - запевняє вона.

Тетяна також зізналася, що наразі з більшим задоволенням ходить до спортзали, аніж до студії звукозапису. Каже, "взяла спортивну паузу, щоб був час багато чого обміркувати і видати своїм слухачам щось більш цікаве, свіже..."

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів