Лорак завадила цнотливість, а Данилко обурився

26 травня 2008, 14:47

Фінал "Євробачення-2008" для багатьох став розчаруванням. Для когось через те, що його країна залишилася в аутсайдерах, а для когось через те, що голосування за фіналістів здавалося абсурдним.

"Я дуже розчарований "Євробаченням-2008", а саме тим, як ставилися бали", - заявив "Сегодня" учасник "Євробачення-2007" Андрій Данилко.


"Всі забули про те, що це пісенний конкурс - оцінювали не шоу і виконавців, а їхню національність. Мене це так дратує! Мені під час перегляду хотілося рвати і метати", - зізнається обурений артист.

Данилко обурений і розчарований "Євробаченням-2008"

"Ізраїль - супер, професіонал, співав добре, у номері нічого зайвого, а оцінки не об'єктивні. Швецію, Данію, Португалію не по чесному оцінили. Мені за Польщу образливо, вона на останньому місці, ну хіба це справедливо?" - каже Андрій, який сам, як казали рік тому, став жертвою політики.

Нагадаємо, у 2007-му ходили чутки, що перемогу Сердючці не могли присудити саме з політичних міркувань. Нібито перемога "трансвестита" чи то "травесті" - була б якщо не скандалом, то посміховиськом, абсурдом.

Віталіна Ющенко приїхала підтримати Ані

"Наша Лорак, звичайно, молодець - і заспівала добре, і номер шикарний у неї. І от Росія нам дала всього 8 балів - вони просто боялися за свою перемогу. Правильно, що Дімі Білану дали перше місце, нехай Росія нарешті вже проведе "Євробачення" у себе", - кинув Андрій.

Данилко також зауважив, що Білану було морально важко виступати: "Я бачив, як він переживав. Він дуже невпевнено тримався на сцені. Номера, шоу, по суті у нього не було. І у 2006-му він набагато краще себе показав".

Та не лише на саме "Євробачення" ображений автор Вєрки Сердючки. Андрій незадоволений і реакцією України на успіх Ані Лорак.

"Я на Україну ще ображений! В інших країнах, якщо виконавець посяде почесне друге місце, він - герой. А у нас коментатор лише сказав: "До побачення". Ніякого обговорення, ніякої підтримки!" - наголосив артист.

Данилко ображений на Україну, бо вона зневажила успіхом Лорак

"Ви згадайте, коли Білан посів друге місце, він став для росіян просто національним героєм! А у нас ніякого інтересу до виконавців. Подивився я потім РТР, то там горлянки деруть, кричать, верещать "Діма - кращий!". А у нас - тиша. Ніби ніякої перемоги і немає", - сумно прокоментував ситуацію Данилко.

А тим не менш, прем‘єр Юлія Тимошенко виступ і результат Кароліни сприйняла саме як перемогу.

"Саме так - з Перемогою! Я знаю, що ти була Першою, однак цнотлива та делікатна Європа не змогла змиритися, щоб Україна приймала Євробачення двічі за останні чотири роки", - заявила Юлія Володимирівна у листі до Лорак, поширеному прес-службою БЮТ.

Тимошенко знає, що Лорак "була Першою". Але завадила "цнотлива та делікатна Європа"

"Я бачила, як горіли очі у глядачів (особливо у так званої сильної половини), я відчувала всю ту експресію та енергетику, з якою ти, Ані, зачарувала весь наш континент, я бачила і відчувала яка це велика та непереборна сила - Українська Краса, Врода і Талант!!!", - переповідає лист леді Ю до Кароліни "Українська правда".

"Зі святом тебе, дорога, дякую Тобі! Ти тепер взірець для всіх - від політиків до футболістів національної збірної!", - підсумувала Тимошенко.

Тож принаймні на Юлію Володимирівну Андрій Данилко може не ображатися. Нагадаємо, як вже писав ТаблоID, від першого місця Ані Лорак у фіналі "Євробачення-2008" відокремлювали якісь 42 бали.

Фото Дмитра Амідова, фото прес-служби Ані Лорак, фото з офіційного сайту "Євробачення" та фото "Комсомольської правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів