Ані Лорак хоче піти до лікаря з практикою

27 травня 2008, 18:06

Співачка Ані Лорак повідомила пресі, що у політику після "Євробачення" не перекинеться. Про це Кароліна оголосила на своїй прес-конференції стосовно підсумків "Євробачення-2008".

Артистка запевнила, що у політику не піде, навіть якщо їй запропонують, пише "Ліга".

Так співачка відповіла на запитання журналістів, яке б рішення вона прийняла, якби їй, як Руслані Лижичко після перемоги на пісенному конкурсі "Євробачення-2004", запропонували стати радником прем'єр-міністра.


"Я співачка. Я можу сказати, що ненавиджу політику..," - зізналася Лорак.

Лорак зізналася, що ненавидить політику

"Або ти будеш говорити неправду як співак, або ти будеш(говорити) неправду як політик. Тому треба визначитися. Я народжена бути на сцені. Я співачка з великої літери. І я хочу нести цей прапор", - пояснила Ані.

"І нехай ті люди, які вивчалися бути керівниками, як, наприклад, Віктор Андрійович... - в нього природне, але не всі ж такі", - трохи заплутано продовжила пояснювати свою думку артистка.

"Тому я думаю що головне кожному бути на своєму місці. Якщо ти приходиш до лікаря в лікарню, ти не хочеш, щоб тебе оперував той, який був у минулому співак. Я не піду туди. Я не хочу. Я хочу піти до лікаря, який має освіту, який має практику", - завершила Кароліна.

Лорак - не Ющенко, вона народжена бути на сцені

Окрім того, зірка висловилася з приводу прикрої ситуації з результатами цьогорічного "Євробачення".

Лорак вважає, що необхідно змінювати систему голосування на пісенному конкурсі.

"Не може так далі продовжуватися, коли сусіди голосують за сусідів", - сказала вона.

"І ще що я як ніколи відчула на конкурсі, інколи голосують не за пісню, а за країну. Не пісню слухають, а країну. І це не є правильно", - підкреслила Ані.

Кароліна за зміни у системі голосування на "Євробаченні"

Тим не менше, Кароліна вважає, що вона все одно перемогла. Адже її з її "Shady Lady" було названо кращим артистом за версією преси "Євробачення".

Фото прес-служби Ані Лорак, фото "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів