До дня блондинок на Білик і Бурмаку "спустили собак"

30 травня 2008, 14:51
Напередодні Всесвітнього дня білявок жінка продюсера Юрія Нікітіна Оля Горбачова вирішила "спустити собак" на деяких жінок. Солістка "Арктики" роздала практично своїх "дітей".

"Свято дивне й безглузде, але я вирішила привітати з ним усіх своїх улюблених блондинок. А може, я просто чекала слушної нагоди, щоб подарувати їм незвичайні подарунки", - сказала Горбачова "Бліку".

Річ у тім, що півтора місяці тому у Горбачової вдома побільшало малечі. Її собака, західно-сибірська лайка Аза привела на світ шестеро цуценят. Саме їх і вирішила роздарувати співачка.

Горбачова з "Арктики" "спустила собак" на подруг-білявок

"Я вважаю питання заведення домашніх тварин дуже серйозним і відповідальним. І була здивована, що жодна з моїх подруг не відмовилася від цуциків!" - поділилася Оля.


А живі тепленькі подаруночки дісталися зокрема співачкам Марічці Бурмаці та Ірі Білик, телеведучій Світлані Леонтьєвій, мамі Вєрки Сердючки акторці Інні Білоконь та стилістці Ользі Навроцькій.

"Коли я вибирала, якого цуцика кому подарувати, намагалася, щоб характер цуценяти максимально відповідав темпераменту майбутньої господині", - підкреслила Горбачова.

У Білик з'явився Іван...

Так, Ірині Білик дістався цуцик з надзвичайно бойовим характером на ім'я Іван. Телеведучій Світлані Леонтьєвій вручили розважливого Тимофія. Третій "хлопчик" - Андрійович дістався модній білявці стилістові Ользі Навроцькій.

Водночас мама Сердючки вибрала собі "дівчинку" із певним характером на ім‘я Пасха. А Марійка Бурмака забрала собі романтичну Марчу.

"Останнє цуценятко все ще живе у нас. Моя дочка Поліна назвала його Поля і не хоче розлучатися з ним! Називає його своєю сестричкою", - розповідає Горбачова.

Кожній білявці по собаці

Проте за її ж словами, Оля вже домовилася із донькою, що за тиждень вони віддадуть крихітку ще одній білявці - Риті з "Арктики". За умови, що бойфренд дівчини, Андрій з "Авіаторів", не буде проти - він то ще не в курсі.

А у п‘ятницю Горбачова збирає усіх своїх знайомих білявок-подружок на гулянку. З такої нагоди жіночка навіть запросила на свято Діда Мороза зі Снігуркою. Останні погодилися попрацювати "не в сезон" винятково через те, що святкування Дня білявок Оля поєднала зі гулянкою на честь Дня захисту дітей.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів