Клочкову вдарив по спині трирічний Султан

15 грудня 2008, 15:33

Днями відкрили перший у Києві пересувний дельфінарій. На перше столичне водне шоу прийшла подивитися купка VIP-ів з нащадками і без.

Так своїх дітей привели телеведучі Даша Малахова, Марічка Падалко та Ігор Пелих, кліпмейкер Алан Бадоєв, співачка Євгенія Власова.

Даша Малахова з сином

А от плавець Олег Лісогор із жінкою на дельфінів прийшли подивитися, лишивши свою 4-місячну дочку вдома.

Олег Лісогор з матір'ю своєї дочки

Прийшла на морських тварин подивитися і себе показати міні-стар Аліна Гросу - вже без супроводу дорослих. До морських тварин підліток вирядилася, як на свято, - вся в білому, і, звісно, сіла у перший ряд. За це має - наприкінці шоу, Аліна була вся мокра.


Алан Бадоєв з дочкою Лолітою та сином Борисом
Власова з дочкою

У компанії морського котика, морського лева, моржа та дельфінів зірки та звичайні відвідувачі дельфінарію могли спостерігати і "золоту рибку" Яну Клочкову.

Клочкова була у своїй стихії

Чотирикратній олімпійській чемпіонці дали роль у водяній виставі. Яна виступила у парі з 3-річним моржем на ім'я Султан.

Яна та Султан

Один з епізодів програми викликав у публіки легкий переляк. Партнер Клочкової морж Султан непомітно підкрався до 26-річної плавчині, коли та сиділа до нього спиною на краю басейну.

Після цього морж з усієї сили вдарив спортсменку по спині своєю ластою.

Чемпіонка від несподіванки звалилася у воду. Як виявилося, таким ефектним номером вирішили відкрити "Шоу Дельфінів і китів".

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів