Суперниця Лободи Приходько видерлася на дерево у весільній сукні

30 березня 2009, 13:17

На зйомках нового відео на пісню "Мама", представниця Росії на "Євробаченні-2009" українка Настя Приходько і "настраждалася", і душу відвела.

"Бідна Настя" мусила терпіти комах, яких жахливо боїться, обтиратися спиртом та сидіти без світла.

Тож відео на конкурсну пісню Приходько народжувалося у муках і не лише творчих.

Бадоєв зробив з Приходько наречену

Для однієї зі сцен кліпу на знімальному майданчику було використано муляж "поваленого обвугленого дерева".


Проте, оскільки на великих планах муляж виглядав неправдоподібно, незабаром реквізитори мусили задіяти справжнє дерево з лісу.

І щойно Приходько у весільній сукні прилягла на його стовбур, як з усіх щілин полізли цілі загони деревних жучків.

Тут Насті стало непереливки, бо, як з‘ясувалося, суперниця Світлани Лободи на пісенному "Євробаченні" страшне як боїться комах.

Настя мусила видертися на дерево і битися з комахами

Через це і зйомку кілька разів доводилося призупиняти - Приходько повсякчас підхоплювалася зі свого місця і починала воювати із надокучливими гадами. На довершення картини до жучків-черв‘ячків додалася й міль.

"Мамооооооо!!!!!!!"

Ще одна прикрість випала на долю Анастасії завдяки її кліпмейкеру Алану Бадоєву. Режисеру, другові Лободи, видалася нуднуватою весільна сукня Приходько у кадрі. Тож Алан додав образу співачки колориту, розмалювавши її чорним орнаментом в етно-стилі.

Щоб не забруднити біле плаття та фату, гримери вирішили нанести "татуювання" чорним маркером. Вже за годину етнічною в'яззю були вкриті і руки, і ноги Насті.

Бадоєв Настю ще й зататуював

А вдома, коли Приходько вирішила змити всю цю красу із себе, це виявилося неможливим. Дівчина і милом драїлася, і мочалкою, і навіть спиртом терлася, але байдуже.

"Сподіваюся, до "Євробачення" це змиється", - лише всміхається "бідна Настя".

Та й так дівчину розмалювали, що вона відмитися не могла
Другий образ Приходько у кліпі

А перший ранок відеозйомки для Приходько став двояким. З однієї сторони довелося стирчати в мороці, а з іншої - дівчина нарешті наїлася.

Так, після того, як співачці наклали складний грим і вона всілася у центрі майданчику, у павільйоні вирубилося світло. Відмовив генератор, і на його ремонт пішло близько чотирьох годин.

У темряві Настя спробувала навпомацки дістатися до гримерок. Однак дівчина прорахувалася з напрямком і опинилася біля столу з купою їжі.

"Поки мої колеги займалися ремонтом генератора і чортихалися у темряві, я перепробувала абсолютно все, у чому так довго собі відмовляла", - сміючись, згадує Приходько.

Нагадаємо, аби Настя мала пристойний вигляд на "Євробаченні", продюсери посадили її на сувору дієту. З неї зголодніла дівчина не злазила кілька тижнів.

За матеріалами "Life.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів