Черновецький: "Я одягаюсь скромно, але зі смаком"

24 квітня 2009, 11:30

Мер Києва Леонід Черновецький знайшов спосіб виправдати свої затрати на модні і дорогезні шмотки. Голова Київміськдерадміністрації написав міні-твір на тему "Я вдягаюся скромно, але зі смаком". Його "Льоня-Космос" розмістив на своєму персональному сайті у розділі "Мій стиль і захоплення".

На своєму персональному сайті Черновецький пояснив, навіщо пантується у модних шмотках
Льоня спробував переконати, що одяг за кілька тисяч доларів - це скромно, але зі смаком

"Я ніколи не приховував, що маю гарні статки. Я не бідна людина, але шляхетна. Я багато грошей витрачаю на добродійність. Я допомагаю тим, хто потребує моєї допомоги", - каже, ніби проводить сеанс друкованого гіпнозу, "скромний" Черновецький.

"Як публічна людина я просто зобов'язаний добре виглядати. По цьому я вдягаюся скромно, але зі смаком", - веде далі Леонід Михайлович, у якого, як підрахував ТаблоID, навіть вдома гардеробу марки "Zilli" мінімум гривень на 400-500 тисяч.

"Так, я ношу дорогі бренди, але це лише дорога оболонка, у душі я такий самий, як і ви, проста людина, у якої є добра душа і велике серце", - і ще більші статки, про це теж не забуваємо.


Черновецький не тільки вміст своїх плавок ніколи не приховував, а й, виявляється, статки теж

"Кияни звикли бачити мене в ділових костюмах. Переважно чорного, сірого, темно-синього і коричневого кольорів. Хусточки в ліву нагрудну кишеню піджака я підбирав завжди в тон до краватки. Нічого вигадливого і кричущого! Такі вбрання універсальні для всіх заходів", - каже "Льоня-Космос", чиї гіпоалергенні плавки були підібрані за прикладом Джеймса Бонда.

"Але зараз я вирішив відійти від стандартів ділових костюмів, і бути ближче до вас. Зараз я віддаю перевагу більш простому одягу, більш стриманому. Мені більше по душі зараз, не костюми, а прості реглани, светри. Іноді можу одягти джинси", - і сісти у "простий" "Rolls-Royce"...

"У куртці найдорожчої марки чоловічого одягу, я можу їздити в метро, і навіть саджати дерева", - заспокоює Черновецький, який і з бомжами у шмотках за кілька тисяч може обійматися.

"Скромна, але зі смаком" куртка "Zilli" Черновецького за кілька тисяч
Цікаво, кого заспокоїть фраза: "У куртці найдорожчої марки чоловічого одягу, я можу їздити в метро, і навіть саджати дерева"

"Іноді я можу з'явитися на публіку в спортивному стилі. Я з радістю ходив би так постійно але, на жаль, не можу, самі розумієте, я мер самого прекрасного міста у світі, я його обличчя. Тому статус і вигляд у мене має бути відповідний", - виправдовується жалісливий Леонід Михайлович.

А наостанок у своєму "творі на тему" Черновецький попросив не судите його суворо і не дивитися, який він зовні, а спробувати зазирнути глибше... Аж страшно стає...

"Ви побачите, що я проста людина, я скромний і добрий. Я люблю скрізь і в усьому порядок. І грошам я знаю ціну, тому я ніколи не відмовляю нужденним. Я готовий віддати останнє, тільки б допомогти тим, кому потрібна моя допомога", - підсолодив на прощання цукерку "космонавт".

Скромний і добрий, з великим серцем лежачий мер

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Газеты по-киевски", "Комсомольської правди в Україні" та скріншот з персонального сайту Черновецького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів