Коц-Готліб збирається брати Багами і Всесвіт з Шахтарем і $30 000

3 серпня 2009, 11:04
Екс-"ВІА-Гра" Христина Коц-Готліб вилетіли у Багами готуватися до фіналу "Міс Всесвіт-2009". З собою фарбована блондинка прихопила чимало валіз із досить цінним вантажем. Лише суконь у цьому багажі як мінімум на 30 000 доларів....

Цього року національний костюм для української конкурсантки Христі створив дизайнер Сергій Єрмаков. Як каже директорка конкурсу "Міс Україна-Всесвіт", у цей наряд захотілося внести креативну нотку - тому від традиційних "віночків" вирішили відійти.

В результаті Єрмаков створив для Коц-Готліб дві сукні. У першій Христина має постати в образі Либіді, а друга вечірня сукня буде схожою на вбрання жар-птиці. На останню, зокрема, пішло не менше 3000 страз.

Коц-Готліб спакувала валізи на Багами

Як пишуть, за словами Єрмакова, загальна вартість двох суконь становить 30 тисяч доларів. Для них екс-співачка приготувала окрему валізу, а ще в трьох везе костюми на кожен день.


А перед відльотом Христя, кажуть, всю ніч не спала. Збирала валізи.

"Там в основному взуття та цілий мішок прикрас!" - пояснює вона.

Оригінальне бачення національного українського наряду...

Також спакувала білявка на Багами і футбольний м'яч з автографами усіх футболістів "Шахтаря".

"Цей м'яч я виставлю за $300 на аукціоні, а отримані гроші спрямую у Фонд боротьби зі СНІДом", - повідомила Христя. Вона впевнена: оскільки тема футболу зараз популярна в усім світі, м'яч обов'язково куплять.

"А ще я везу 90 сувенірів своїм суперницям. Так прийнято, і мені подобається ця традиція", - ділиться підопічна Олександри Ніколаєнко.

Жар-птиця Христя

Так само прихопила Коц-Готліб і щасливий талісман - золоту каблучку, яку їй подарувала мама.

А в номері готелю на Багамах Христина, за її словами, хотіла б жити "звичайно ж з "Міс Росія"!:

"Вона дуже цікава дівчина. Дружелюбна і буде про що побалакати, якщо сили на розмови залишаться. Там же ж робота, робота, робота..."

Нагадаємо, у конкурсі краси "Міс Всесвіт 2009" візьмуть участь дівчата з більш як 80 країн.

За традицією учасниці змагань будуть дефілювати у купальниках, вечірніх сукнях та національних костюмах. А також брати участь у благодійних балах, побувають на екскурсіях. Окрім того, заплановані зустрічі з офіційними особами Багамських островів та поїздки в дитячі будинки.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні" та "Бліка"

Фото надані директором конкурсу "Міс Україна-Всесвіт-2009"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів