Як Каменських втратила цноту і більше не може без чоловіків

15 лютого 2010, 10:42

Співачка Настя Каменських визнає, що без чоловіків - ну нікуди. Власне, Насті видніше - у неї статеве життя розпочалося ще у тінейджерстві.

Як зізналася Каменських, співачка втратила цноту десь у 15 років.

"Тоді я ще не розуміла, що це трохи зарано, але все-таки не шкодую", - запевнила Настя "Блік".

"Все у моєму житті відбувається трохи швидше, ніж прийнято. Отримала колосальний досвід і задоволення", - додала Настя.


Певно, тоді до Каменських і прийшло розуміння того, що їй просто необхідна чоловіча увага.

Каменських почала отримувати "колосальний досвід і задоволення" з 15 років

"Знаєте, жінка без чоловіка не може прожити. Чоловіки - наше все! І я не вірю дівчатам, які кажуть, що можуть легко обходитися без чоловіка. Це маячня! А як же секс?" - вигукує Настя.

Якщо за цілий день на співачку не озирнувся хоча б один чоловік або хоч один не відвісив їй комплімент - день, за її словами, не вдався.

А для того, щоб привертати увагу чоловіків, та й просто бути у формі, Каменських натискає на тренажери. Замість сидіти на виснажливих дієтах, артистка активно відвідує спортзал і ходить на плавання.

Каменських впевнена: жінка без чоловіка прожити не може

"На мій погляд, краще бути нормальною, а не худою, як тріска. У здоровому тілі здоровий дух!" - впевнена вона.

Свій погляд має Каменських і на ходіння по магазинах. Шопінг як такий не вводить зірку в екстаз. Настя любить спокійно походжати київськими бутіками, ніби музеями. Правда, як вважає кучерява красуня, столичні магазини завищують ціни на деякі речі, тому вона шукає щось дешевше.

"Я не бігаю за шмотками, як пришелепкувата. По магазинах люблю ходити, але спокійно. Люблю оригінальні речі. Нехай вони будуть дешевші та, скажімо, куплені на Троєщині, але справжня жінка купує одну сукню і носить її з радістю, а не 100 штук і ніякі", - вважає Каменських.

Настя за шмотками не бігає. І так гарна

А найбільше задоволення Насті приносить процес витрачання грошей на її батьків: "Я отримую величезний кайф, даруючи батькам коштовні подарунки".

І все так само бідкається співачка на відсутність вільного часу.

"Вільний час? Про що ви? Як це? У мене немає поняття субота і неділя - вихідні. А коли і з'являється, намагаюся просто виспатися і провести час з рідними", - засмучено ділиться вона.

"Вільний час? Про що ви?"

Тому і тусовки Настя, за її словами, не дуже любить. Якщо і ходить, то на робочі раути, "неймовірно нудні та виснажливі".

Фото журнала "XXL", а також фото "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів