Каменських: У сексуальному плані я не самотня...

29 липня 2009, 11:05
Симпатична солістка з дуету Потапа і Насті Каменських, схоже, досі не може знайти людину, яка б любила її, а не її мізки. Принаймні наразі у потенційні батьки своєї потенційної дитини Насті записати немає кого. Та й стати матір‘ю зірка хоче, але не просто зараз.

"Однак просто зараз я ще не готова стати мамою. Адже я прагнула стати популярною не заради того, щоб мати купу фанатів, а для того, щоб заробити собі ім'я та статус, які, на відміну від популярності, залишаться зі мною на все життя. Щоб моя дитина могла сказати: "Це моя мама", - і це вирішило б багато питань", - пояснює Каменських в інтерв‘ю "Viva! Украина".

Але й відтягувати цей момент артистка теж не хоче. Вона впевнена, що потрібно народити найближчим часом, бо потім, нібито буде вже не до цього.

"Адже я дуже пізня дитина (батькові зараз 70, а мамі 50) і дуже докоряю батьків за це. Мені хотілося б ще сестричку або братика, хотілося б, щоб татові зараз було не 70, а 50, приміром", - ділиться Настя.

Однак наразі, за словами Каменських, поруч із нею поки просто немає людини, яка могла б стати її чоловіком.


"У сексуальному плані я не самотня, але якщо зазирнути в серце - так, самотність є", - зізнається пишна красуня, яка на безіменному пальці носить каблучку, подаровану просто кузиною.

Каменських впевнена: потрібно народити найближчим часом - потім буде вже не до цього

Але свою другу половинку Настя поки навіть не шукає: "Та ні, я нікого не шукаю. Мені ж всього лише 22!" Щоправда, бачення того, яким має бути її обранець, у співачки вже склалося.

"Це має бути людина старша за мене, але не набагато, років на 5. Неважливо, чим він буде займатися... А взагалі, найголовніше - це кохання. У мене є шикарний приклад моїх батьків, які дотепер одне одного дуже кохають. Часом поводяться, немов діти!" - сміється Настя.

"Не хочу мати чоловіка, з яким звикнуся чи буду просто дозволяти себе кохати. Хочу взаємності - тоді, напевно, і вийде щира, справжня сім‘я", - думає дівчина.

Правда, на думку Каменських, багато чоловіків просто бояться мати з нею стосунки: "Крім того, що я популярна, я ще дуже балувана. Причому зовсім не у матеріальному плані... Для мене важливо бачити у чоловікові перспективу і знати, що я зможу покластися на нього, якщо раптом станеться щось погане".

Правда, принаймні один чоловік, на якого Настя могла покластися у неї був. Але із ним вона розійшлася...

"Я була три роки з хлопцем, якого зараз вважаю своїм братом. Ми з Вовою вчилися разом і багато чого пережили разом. Зараз я знаю, що можу довіряти йому, як нікому іншому, знаю, що він завжди мені допоможе. Як і я йому", - розповідає Каменських.

А ваша Настя - балувана!

До того ж в історії цієї пари вже був такий інцидент, коли їм потрібна була взаємопідтримка. Колись вони разом потрапили в аварію:

"Так, це важка історія, вона на мене сильно вплинула. Ми разом з Вовиною сім‘єю їхали на авто у Миколаїв (він звідти родом) і потрапили у страшну аварію. Машина кілька разів перевернулася, загинули його тато, мама і сестра. А йому тоді було всього 19..."

Тоді, за словами Каменських, вона залишалася для свого хлопця єдиною підтримкою: "Так. Але і мої батьки завжди ставилися до нього, як до сина".

Та, незважаючи на таку близькість, разом пара не залишилася.

"Жити на відстані дуже важко. І ще він за характером зовсім інший - спокійний, врівноважений, у нього математичний склад розуму. Мені ж хочеться постійно бігти, летіти вперед... Йому потрібна була трошки інша пані", - пояснює Настя. А в те, що протилежності притягаються, вона не вірить.

"Тепер я впевнена, що це не так. Але ми дуже добре розсталися, без скандалів, просто спокійно поговорили. Так рідко буває. Мені здається, доля дала нам ці взаємини, щоб ми стали близькі, як брат і сестра. Вова, до речі, зовні дуже на мене схожий: темненький, курчавий", - каже дівчина.

У житті Каменських була і тривала історія кохання, і трагічна автокатастрофа

Причому Каменських не ревнує свого екс-коханого до його нинішнього приватного життя:

"Ні, бажаю йому щастя. Та й потім, я ніколи не була ревнивою. Вова радиться зі мною у якихось особистих питаннях і для своєї половинки позиціонує мене як частину свого життя. Я завжди його підтримую, але й зауваження роблю, навіть насварити можу".

У свою чергу сама співачка ділиться з Вовою своїми душевними переживаннями.

"Так, і він завжди за мене переживає, каже: "Головне, щоб ти не залишилася самотня". Я просто велелюбна натура, і самотність для мене - це жахливо", - зізнається артистка.

А поки Насті приписують купу романів.

"Так! З Потапом нас, як і раніше, женять ледь не щотижня. І при цьому то з Дікусаром у мене історія, то з Харламовим роман божевільний... Цікаво, як би мене вистачало, якби це була правда?" - сміється вона.

"Я велелюбна натура, і самотність для мене - це жахливо"

Щоправда, Каменських зізнається: її партнер по шоу "Дві зірки", Харламов у плані настрою, жартів, гумору багато в чому схожий на Потапа. А їй такий ігровий партнер дуже підходить.

Нагадаємо, за контрактом Потапа і Насті Каменських, їй забороняється афішувати особисте життя:

"Так, це правда, але важливіше за будь-які контракти людські стосунки. І потім, Київ маленький, тут і так кожен другий вважає, що він мені подобається. Та й я сама просто не хочу"

Проте, коли будуть чоловік і діти, Надься, за її словами, можливо і почне виходити у світ парою.

Фото "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів