Каменських у туалеті підправляла табель, а Данилко ходив у школу в капцях

Вівторок, 1 вересня 2009, 10:14
Шкільні роки у вітчизняних зірок - вже далеко позаду. Їх давно вже не турбують оцінки, домашні завдання та стосунки з однокласниками. Те, навколо чого тепер крутиться їхнє життя, - це тусовки, виступи та бажання "світитися" у ЗМІ.

Однак в день першого вересня представники віп-тусовки залюбки згадують про найцікавіші моменти зі школи: підпали, підробку табелів успішності, прогули.

"Я був хуліганом, але дуже добрим, від моїх витівок ніхто не страждав", - зізнався артист Андрій Данилко "Сегодня".

Головною метою тоді ще майбутнього "батька" Вєрки Сердючки було першим дістатися до шкільної їдальні.

Даникло у школі не хуліганив 

"Щоб встигнути купити заварне тістечко, солодку "картоплю" та солоний огірок. Нам чомусь здавалося, що саме така комбінація найсмачніша", - розповів Данилко про свій набір "гурмана"-школяра.

Як і більшість дітей, Андрій дуже не любив прокидатися зранку до школи. Хлопець до останнього насолоджувався сном й частенько прокидався буквально за п'ять хвилин до початку першого уроку.

У дитинстві Андрій любив закусувати тістечка солоними оргірками

Данилко згадує, як одного разу він заспаний прийшов до школи і його одразу викликали до дошки. Та щойно Андрій вийшов, як весь клас почав котитися зі сміху. Виявилося, що майбутній артист взув лише один черевик, а на другій нозі красувався домашній капець.

А от у "регіоналки" Ірини Бережної таких інцидентів ніколи не було. Майбутня депутатка була ідеальною ученицею. Однак маленька Іра любила прогулювати уроки і відстоювати свою позицію перед вчителями.

"Я була дуже активною дівчинкою, відмінно навчалася, але з поведінкою інколи були проблеми. У класі сьомому-восьмому підбила всіх прогуляти урок і піти замість нього в кіно. Вчителі, звісно, розуміли, що я всіх підбурила. Але довести нічого не могли", - згадує про свої "подвиги" Бережна.

Бережна прогулювала уроки і сварилася з вчителями

"А одного разу у школі був інцидент, пов'язаний з моїм твором на тему "Мій улюблений герой у творі "Війна і мир". Я списала півзошита, пояснюючи, чому нікого з героїв книги не вважаю улюбленим. Зрештою мені поставили "п'ятірку" за граматику і "трійку" за те, що, на думку вчительки, вийшов не твір, а "критична стаття", - розповідає нардеп.

Та юна Ірина не залишила все, як є - вона почала сперечатися з класним керівником. Звичайно, маму Бережної викликали до школи, щоб розібратися з поведінкою її доньки.

"Вона прийшла, прочитала твір і подякувала: "Тепер я розумію, що добре виховала доньку і рада, що в неї настільки багатий внутрішній світ", - згадує Бережна, якій таки виправили "незадовільно" на "відмінно".

А от любитель похуліганити на сцені Потап не прогуляв жодного уроку й отримував "п'ятірки" практично з кожного предмету. Єдине, з чим у Потапа були проблеми - це англійська мова.

Потап довчився до репу

За словами артиста, він вивчав іноземну мову на прикладі американського репу, чим буквально доводив до істерики вчительку з англійської.

"Англійка мене просто ненавиділа", - зізнається Потап.

Вчительку виводило те, що хлопець весь час намагався довести, що він краще за неї знає, як вимовляти та писати слова.

Подружка Потапа по сцені Настя Каменських була з тих учнів, про яких кажуть "у тихому болоті чорти водяться".

Потап і Настя Каменських у школі були тихенькими

"Я не бешкетувала, не билася ні з ким, нічого не розносила вщент, я просто тихо в туалеті підробляла табель. Про це дізналися, мене ледь не вигнали зі школи", - ділиться спогадами Настя.

А от прогулювати уроки Каменських почала вже з 2-3 класу. Дівчина просто йшла з уроків до їдальні, де репетирувала свої ролі для театральних вистав.

Настя ховалася у туалеті, щоб підправити оцінки

Телеведучий Юрій Горбунов був справжнім хуліганом. На його рахунку - підпал та навіть пограбування.

"Ясна річ, я бешкетував, як і всі хлопці. Батьки одного разу стелю у кабінеті хімії білили наново. Ми перед уроком вимочили газету в селітрі, засунули її в трубу, а потім підпалили. Не пам'ятаю чому, але я опинився крайнім", - ділиться спогадами телеведучий.

Через витівки Горбунова батьки неодноразово приходили до школи

Та дійсно хуліганським вчинком Юрій вважає крадіжку в школі: старшокласниками відібрали у малюків молоко, яке ті несли до їдальні для всього класу.

"Але всі мої "грішки" були одного разу прощені. Після чергових батьківських зборів раптово почалась злива. Мама і тато стояли на ґанку, чекали поки він закінчиться. А я пішов додому, промок, але приніс мамі парасольку, щоб вона не намокла", - згадує Горбунов.

Фото  ТаблоID, "Сегодня", nrj.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів