Янукович і мода. Від "коротких штанців" до страуса

П'ятниця, 12 лютого 2010, 17:01

Ймовірно, за тиждень-два, тіло Віктора Януковича таки опуститься у крісло президента України. І поки аналітики складають прогнози про його перші політичні кроки, ТаблоID вирішив пролити світло на стосунки Януковича з модою.

 Янукович у дитинстві ходив у коротких штанцях
Адже ця людина протягом 5 років визначатиме не лише політичний й економічний курс держави, але й нестиме "в маси" свої смаки і переконання, представлятиме Україну на міжнародній арені.

На перший погляд, Янукович виглядає невиразно. Кремезну статуру "простого парубка з Донбасу", як правило, міцно облягають темні костюми у ледь помітну смужечку. Не тішать око і чорні пальта, з яких Янукович, здається, не вилазить.

Місцями стиль Віктора Федоровича пахне "совком". Наприклад, як забути хутряну шапку Януковича у стилі "Back to USSR", яку той носив у 2006 році? 

Втім, останнім часом Янукович з усіх сил намагається бути модним. Виною всьому - хвороба на ім'я "випендрьож", яка уже давно перейшла епідемічний поріг, але продовжує ширитися парламентськими кулуарами й урядовими коридорами.

Янукович у шапці а-ля "совьєт стайл"

Тож брендова лихоманка, транзитом через Ганну Герман, докотилася й до Віктора Федоровича. Янукович вирішив виглядати дорого і з лоском.

На відміну від поки що чинного президента Віктора Ющенка, який носить дорогі костюми "Zilli", його наступник надає перевагу одягу не менш дорогого і відомого бренду "Brioni". І це його поєднує з більшою половиною українського політикуму

Два Віктори. Ющенко - у піджаку "Zilli", Янукович - у "Brioni"

Ще Янукович "запав" на дорогі аксесуари. ТаблоID писав про цілі годинникові колекції сімейства януковичів.

Віктор Федорович носить годинники одразу кількох відомих світових брендів: "Blancpain" за 7-8 тисяч доларів, "IWC" і "Zenith" за 10-20 тисяч доларів.

 
Янукович з годинником "Zenith" на руці 
Янукович і годинник IWC 

Але найбільша пристрасть Януковича - це, звичайно, туфлі. Тут Віктор Федорович дає волю своїй фантазії і бажанню "козирнути" на повну. Блиск, шик і екзотика - ось основний принцип, за яким, очевидно, Янукович підбирає собі взуття.

"Першою ластівкою" неординарності Януковича стали його туфлі з лакованої шкіри за 3 тисячі доларів, які він взув на саміт ЄврАзЕс у Сочі влітку 2006-го.

 Янукович і єврокомісар Гюнтер Ферхойген
Янукович у туфлях зі шкіри крокодила у Брюсселі 

Далі були туфлі з крокодилячої шкіри. Ними Янукович покоряв Брюссель, а конкретніше - єврокомісара з зовнішньої політики Беніту Ферреро Вальднер восени 2006-го.

Апофеозом же екстраординарності майбутнього лідера України став його вояж у Страсбург у 2007-му у туфлях зі страусової шкіри.

 
Янукович у страусових туфлях у Страсбурзі 

Конфуз зі страусовими туфлями не раз згадували Януковичу його опоненти. Зокрема, Юлія Тимошенко, яка у свою чергу продемонструвала не менший "мове тон" у Люксембурзі, ставши фактично живою рекламою її улюбленого бренду "Louis Vuitton"

Останній раз свою любов до екзотичних тварин Янукович продемонстрував на Батьківщині. Це сталося у день його висунення в президенти.

 
Янукович у туфлях зі шкіри пітона під час висунення у президенти 

В цілому тонкощі світу моди даються Януковичу приблизно з таким же скрипом, як і глибини літературної класики.

За дорогими костюмами Віктора Федоровича проглядаються його дитячі "короткі штанці" і легкий наліт провінційності.

Цікаво, чи подолає свої комплекси Янукович на посаді президента.

Використано фото прес-служби президента, прес-служби Партії регіонів, ТаблоID, "України молодої" та Укрінформу


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів