Постаріла Альоша досі збирає гроші, а на Лазаровича не злиться

5 травня 2010, 14:41

До фіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2010" в Осло залишилися лічені тижні. А у представниці від України Alyosha ще не усе готово.

Як розповіла Альоша, вона ж Олена Кучер, за час підготовки до "Євробачення" вона постаріла на два роки і ще повністю не забезпечила фінансування своєї поїздки на конкурс.

"А мені Запоріжжя дало 100 000 гривень. Це, звичайно, мізер, але, все рівно, велике спасибі! Хоч за переліт буде, чим сплатити. А на уряд ми усе ще сподіваємося", - зізналася Альоша "Бліку".

Власне, за словами Олени, для конкурсу у неї готово "практично все": "...Але головне - підготуватися морально".


"Правда, поки немає костюму. Є кілька варіантів і останньої миті ми визначимося, який надягати. Поки все в наших головах. Ми визначаємося з кольорами і варіантами - буде це класичний, рокерський чи нейтральний костюм", - додала Альоша, яка на "Євробаченні" представить пісню "Sweet People".

Який на Альоші буде костюм на "Євробаченні" ще невідомо

Наперед співачка нічого казати не схотіла - мовляв, глядачам буде нецікаво.

"А я хочу дивувати, влаштувати фокус-покус!" - заявила Alyosha.

Промо-туру країнами Європи Альоша не робила. Як вона запевняє, швидше через те, що обрали її дуже спонтанно. Натомість 16-го травня співачка обіцялася в Одесу, із сольним концертом.

"Дуже рада цьому виступу, тому що все життя мріяла побувати саме в цьому місті", - зізналася Олена.

У Норвегію ж співачка полетить вже 17-го травня.

Олена обійшлася без промо-туру. Правда, на перемогу в конкурсі вона і не розраховує...

"...А 14-го, на мій день народження, влаштую прощальний концерт і вечірку", - пообіцяла Альоша.

Також нещодавно співачка побувала у Голландії, на промо-концерті "Євробачення". 18 країн зустрічалися у передмісті Амстердама.

"Більше за все запам'яталося одне - там дуже мало дівчат. В основному - хлопці, але і ті одружені на таких же, як вони самі. Зате мені було спокійно у тому плані, що до мене ніхто не стане чіплятися. А от чоловіків, жінки, туди краще не відпускати!" - розсміялася вона.

За цей час Альоші вдалося близько познайомитися з представницею Грузії, Латвії і Литви.

"Подружилася з грузинкою. Пощастило у тому плані, що вона знає російську мову - могли з нею "потрулялякати", - пояснила співачка.

Амстердам шокував Альошу кількістю хлопчиків, одружених на інших хлопчиках

Як зізналася Альоша, англійською вона володіє не досконало: "Можу відповідати, але це не дуже гарна вимова і погано складені речення без зворотів".

А ще скидається на те, що Альоша трохи ображена на власну країну.

"Україна дуже сильно просуває азербайджанку Сафуру - їй зняли шалено дорогий кліп, задіяли у ньому кращих режисерів і операторів. До мене ж дуже рівне ставлення..," - сказала вона.

Так, як розповіла Альоша, жоден з українських конкурсантів "Євробачення" минулих років їй навіть не зателефонував: "Ніхто. Одна Лорак одного разу привітала мене зі сцени. І те, тому що була ведучою. Але особисто мені ніхто не телефонував з теплими словами".

Ані Сердючка, ані Лобода, ані Руслана Альошу не підтримали

Водночас, як запевнила співачка, вона аж ніяк не ворогує зі своїм колегою Василем Лазаровичем. Нагадаємо, за рішенням НТКУ, саме він мав представляти Україну в Осло на цьогорічному пісенному конкурсі.

"Я його вперше і востаннє бачила на відбірковому турі. Між нами ніякої злості немає. Я на Васю дивлюся, і він мені здається дуже хорошим. Чесно, дуже хотіла б з ним познайомитися!" - запевнила Альоша.

Всі ці підготовки, змагання і очікування фіналу змусили співачку добряче понервуватися. В результаті, за словами Альоші, вона навіть постаріла:

"Я постаріла на два роки! Нервова система не відновлюється. Коли у тобі два тижні б'є адреналін, від якого ти не можеш ані їсти, ані спати - це жахливо! Я вимагаю огляду, але навіть на це у мене немає часу".

"Нервова система не відновлюється"

Немає часу у дівчини навіть на те, щоб прибрати у квартирі. Якось для цього вона навіть телефонувала своїй мамі - попросила приїхати допомогти.

"Що вже казати про кішку, яка тужить за мною цілими днями. Доводиться просити друзів, щоб її годували. Кішечка старенька і переїзди зі мною не в змозі витримати", - поділилася артистка.

Батьки Олени Кучер: тато - даїшник і мама - заводський робітник

А ще Альоша запевнила, що переїжджати з України кудись інде не збирається.

"Ні, я нікуди не переїду. Я можу з'їздити попрацювати, але жити - ні!, - наголосила вона. Не пускають Альошу студія, робота, родичі, друзі та її рідне місто Запоріжжя.

Фото прес-служби співачки, "Комсомльської правди в Україні" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів