Лазарович підлизується до Януковича старими заслугами

П'ятниця, 12 березня 2010, 10:17

Доки представники українського шоубізу обурюються обранням Лазаровича на конкурс "Євробачення-2010", Василь теж не б‘є байдики. Лазарович написав листа президенту Віктору Януковичу, натякнувши, що вони з ним однієї крові. Вася попросив у Віктора Федоровича захисту за заслуги перед партією.

"Прошу вашої підтримки у наданні мені можливості гідно представити українську націю на міжнародній музичній арені, відстоюючи національну честь, статус і імідж України", - йдеться у зверненні Лазаровича, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

При цьому, коли Василь просив Віктора Федоровича про підтримку, він "мимоволі" нагадав йому про те, як активно підтримував свого часу нині провладну Партію регіонів.

Лазарович написав Януковичу про їхнє спільне минуле 

"Я пишаюся тим, що ще у 2006 році моїм голосом зазвучав перший марш Партії регіонів, було проведено більш 40 концертів по регіонах у підтримку вашої партії. У 2007 році... брав участь у передвиборному турі партії і телемостах з регіонами України. У 2009-2010 роках мої композиції увійшли до промо-альбому на підтримку вашої кандидатури на посаду президента України", - натискає на президентські сентименти Вася.

"Незважаючи на те, що я не був членом Партії регіонів, своєю творчістю завжди підтримував винятково партію, яку ви очолюєте", - дотискає Лазарович.

Спершу ми вам, а тепер ви нам - цей принцип, схоже, міцно засів у свідомості виконавця. Адже, судячи зі звернення до Януковича, співак сподівається на підтримку завдяки своїм старим заслугам перед "регіоналами".

Ну недарма ж Вася заради "регіонів" розшибався - виявляється, на перспективу

Нагадаємо, днями до Януковича та заступника голови його адміністрації Ганни Герман на Лазаровича поскаржилися деякі представники шоу-бізнесу.

Ряд діячів культури обурювався тим, що Лазарович був призначений представником від України на "Євробачення" одноосібним рішенням Нацтелекомпанії, без проведення адекватного відбіркового конкурсу.

"Що мене обурило? Я вважаю, що Перший Національний телеканал - це не приватна крамничка. Він існує на гроші держави, відповідно - платників податків", - прокоментував звернення до Януковича і Герман продюсер Олексій Гончаренко, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Тому телеканал не мав морального права вибирати конкурсанта від України, хоча у них в умовах це й написано. Якби це була безперечна зірка - Руслана або Ані Лорак, тоді інша річ. Якщо ж беруть участь молоді артисти і немає однозначного кандидата, то цілком логічний конкурс. Кулуарно вирішувати це питання, я вважаю, нечесно", - наголосив Гончаренко.

Не всі хочуть бачити Лазаровича на "Євробаченні-2010"

Він також наголосив, що нічого не має проти Лазаровича - "у нього прекрасний голос, але він мав нарівні з усіма боротися за це право".

Нагадаємо, у коментарі ТаблоID, Ганна Герман запевнила, що обурена рішенням НТКУ на користь Лазаровича, і назвала це корупційним підходом. Також соратниця Януковича наголосила:

"...Ми зробимо все, щоб усі представники, усі бажаючі взяти участь у цьому конкурсі мали можливість на чесні змагання, і щоб Україна визначила свого представника, свого учасника на "Євробаченні" не шляхом якихось корупційних підходів, а шляхом демократичного конкурсу, в якому може взяти участь кожен, хто забажає".

Однак, за словами президента НТКУ Василя Ілащука, на адресу телекомпанії поки що ніяких вказівок не надходило.

"Нам поки ніхто ніяких листів не надсилав. Більше поки прокоментувати нічого не можу, крім того що ми вчинили абсолютно законно", - сказав Ілащук.

При цьому директор музичних і розважальних програм НТКУ Олена Загороднюк наголосила:

"Ми - державний канал, і якщо держава прийме рішення провести ще один конкурс, ми зобов'язані його виконати. Але поки жодних вказівок мені не надходило".

 Якщо держава прийме рішення провести ще один конкурс, в НТКУ зобов'язані його виконати

Загороднюк також зауважила, що люди, звісно, можуть висловлювати свою точку зору, але НТКУ має законне право визначати виконавця.

"Також виникає питання: якщо люди хочуть вплинути на рішення телекомпанії, то чому пишуть лист так пізно? Адже 21-го березня - зустріч глав делегацій в Осло. А там треба надати відеокліп, демо-версію, фонограму і всі необхідні документи", - додала директор муз програм.

А поки шоубіз і Герман обурювалися, Василь Лазарович, як пише газета, встиг записати у Берліні конкурсну пісню "I Love You" у супроводі оркестру. А на цю неділю у Києві запланована зйомка відео, яке Лазарович надасть на "Євробачення".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів