Сину Клочкової мінятиме памперси грузинський тато

22 червня 2010, 13:19

Коханий Клочкової вже бачив новонародженого сина. Мати породіллі передає доньці передачки, а Яна ще розмірковує над ім‘ям для свого немовляти.

Як вже писав ТаблоID, 21-го червня олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова стала мамою. 27-річна спортсменка родила сина вагою 4400 грамів. Щоправда, дані стосовно зросту новонародженого хлопчика розбігаються: чи то 56, чи то всі 59 сантиметрів.

"Я такий щасливий! Мій Сандро - богатир! Зріст забув, а вага 4400! Вже може до школи іти", - хвалився новоспечений татусь 25-річний Леван Ростошвілі "Бліку". Грузинський бізнесмен хоч до народження сина у пологовий примчати встиг, на пологах присутній не був.

Клочкова народила карапуза-здорованя

"Вони з Яною вирішили, що так буде краще, адже видовище не для нервових", - сміється мати Клочкової Олена Валентинівна, пише "Сегодня".


"Натомість вже помітно, що їхній синок у тата пішов, чорненький такий. Яна, правда, теж темненька, та однаково маля на батька більше схоже", - зауважила новоспечена бабуся.

Леван, який вже встиг побачити сина, підтвердив:

"Схожий більше на мене, темне волосся, темні очка. У мене руки тремтіли, коли його уперше взяв. Навіть сльози на очі навернулися - таке дивне почуття, яке важко передати".

Новоспечений грузинський тато Леван Ростошвілі ще не відійшов від новини

Як вже обмовився і Леван, і мама Яни, швидше за все хлопчика назвуть Сандро.

"Так, щоб в імені було і грузинське, й українське коріння", - пояснили в оточенні спортсменки.

"Нехай Яна відпочине трохи, через два дні випишеться додому, тоді і подумаємо про ім'я", - додала у свою чергу мама Клочкової.

Як розповів Леван Ростошвілі, новоспечена матуся з сином почуваються відмінно.

"Яночка народила дуже легко. Ми так хотіли, щоб дитина народилася під знаком Близнюків, і вона з'явилася на світ саме в останній день цього знака!" - обмовилася Олена Валентинівна.

Батько Яни Клочкової - вже дід, а у пологовий приїхав його друг (на фото)

Нагадаємо, син Клочкової з'явився на світ у київському пологовому будинку №7. Приймала пологи - на особисте прохання Яни - головний лікар Вікторія Біла. Яна, як повідомляється, трохи переносила дитину, а у пологовий поїхала, лише коли почалися перейми.

Поки що плавчиня лежить у VIP-палаті на 7-му поверсі. Як зазначає газета, перебування у такій палаті коштує 2000 гривень на добу, а самі пологи обходяться у $500-$700.

"Ми на першу передачку повезли Яні у пологовий домашню локшину, узвар, бульйон - щоб побільше молока було, вона ж сама буде дитинку годувати! Та й няньку ми наймати точно не будемо, самі з малям впораємося", - запевнила новоспечена бабуся.

Тим більше, що, за словами молодого батька, Леван планує якийсь час побути у Києві, готується змінювати синові памперси. Хоча поки Ростошвілі цього не вміє, та обіцяє швиденько навчитися.

У найближчому майбутньому Левана - курс молодого бійця з заміни памперсів

Найближчим часом жагучий грузин Клочкової піде записувати сина на своє прізвище і купувати Яні подарунок за спадкоємця.

А вдома у Клочкової вже все готово до приїзду малюка.

"Ми і дитячу кімнату обладнали, і речей стільки накупили! Усі блакитненького і салатовенького кольорів. А візочків у нас аж два, один Яні подарували друзі", - розповіла мама спортсменки.

Цікаво, що у неділю вагітна Клочкова ще сама ходила на Володимирський ринок. Тоді плавчиня купила два оберемки червоних троянд і молоду кукурудзу.

Такою Яна була у переддень пологів

Фото "Бліка" та "ТСН.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів