Клочкова дочекалася нареченого, але з батьками досі не познайомила

20 квітня 2010, 10:10

Вагітна плавчиня Яна Клочкова таки дочекалася приїзду до Києва свого нареченого Левана Ростошвілі.

Нагадаємо, батько майбутньої дитини спортсменки щось не надто поспішав до коханої. Принаймні, чи не одразу після того як Яна завагітніла, Леван поїхав до Грузії. Тож перші місяці вагітності Клочкова провела без Ростошвілі.

Та днями Яна та Леван з'явилися разом на одному зі світських заходів.

"Він прилетів до мене тиждень тому. Я казала раніше, що він приїде, і він приїхав, чому я безмежно рада. Я з нетерпінням його чекала і хотіла побачити, тому що наше спілкування обмежувалося лише телефоном і перепискою в інтернеті", - зізналася Яна.


"Я давно його запрошувала, але вибрався Леван лише зараз - у нього ж роботи багато. Пробуде зі мною у Києві ще кілька днів", - додала плавчиня.

Яна таки побачила свого нареченого

Певно, сходити на тусовку була ініціатива саме Клочкової. Адже, судячи зі слів Левана, йому на такого роду заходах просто не подобається.

"Я не люблю публічні вечірки. А з Яною ми з'являлися на подібних заходах, але приходили й одразу йшли. Я некомфортно тут себе почуваю, немов під лупою сидиш. Ні поїсти, ні поговорити, ні потанцювати. Коротше, жодного відпочинку!", - зауважив Ростошвілі.

Поділився Леван і враженнями від метаморфоз Яни.

"Вагітна вона зовсім інша. Просто інша. Яна стала дуже зворушлива і ніжна. Але зовсім не капризна!", - зізнався наречений.

За словами 27-річної плавчині, за час перебування ів Україні вони з Леваном вже встигли прогулятися Хрещатиком та накупити одягу для майбутнього синочка.

"А от з моїми батьками Леван досі не познайомився. Каже, ще не готовий", - зізналася Клочкова.

Леван не надто любить тусовки

Однак "золота рибка" сподівається, що "на тижні" таки представить своїм рідним грузинського нареченого. До слова, подейкували, що батьки Яни не надто схвалюють вибір доньки.

Та, схоже Клочкова не надто цим переймається. Адже дівчина не приховує, що готується до весілля з Леваном.

Щоправда, якщо парочка таки і дійде до РАГСу, то лише восени. Ну а поки головним для Яни є поява на світ первістка.

За словами плавчині, Леван також не залишається осторонь її вагітності. Так, хлопець навіть прислуховується до животика Клочкової.

"Так, йому дуже цікаво, і коли малюк штовхається ніжками, його це радує як майбутнього батька. Ми дуже чекаємо на появу первістка", - розповіла спортсменка.

Яна, яка має народити влітку, сподівається, що після пологів Ростошвілі пробуде з нею кілька днів.

"А потім йому знову доведеться повернутися додому, в Грузію", - зауважила вона.

Ростошвілі досі не знайомий з батьками Клочкової

Та й сама Клочкова не проти з'їздити на батьківщину коханого. Але вже після народження дитини:

"Щойно малюк трохи підросте, тоді і поїдемо до батьків чоловіка, щоб вони помилувалися онуком. Але ми чекаємо бабусю і дідуся в гості, щоб вони поняньчили дитину".

А от до активного та світського життя після пологів Яна планує повернутися не скоро.

"Найголовніше для мене - це виховання дитини", - резюмувала плавчиня, додавши, що народження первістка стане для неї "найголовнішим подвигом".

За матеріалами "E-motion", "Бліка" та "Сегодня"

Фото "E-motion" та "Jet Setter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів