Наречений Яни Клочкової хоче влаштувати два весілля

22 квітня 2010, 17:57
"Золота рибка" Яна Клочкова буквально розквітла після того, як її коханий Леван Ростошвілі нарешті приїхав у Київ.

Тож поки грузинський мачо ще тут плавчиня намагається надолужити час - з'являється з ним чи не на всіх світських заходах та роздає інтерв'ю.

Цього разу Яна та Леван розповіли про плани щодо двох весіль, як збираються назвати сина і що за таємничу каблучку носить наречений.

Як і раніше, Клочкова наголошує, що піде заміж за Ростошвілі вже після пологів - ближче до осені.

"Це буде тихе весілля. Я не дуже люблю постійні крики "гірко". В Грузії, звісно, інші весілля", - зауважила вагітна спортсменка в інтерв'ю "Бліку".


"Так, у нас весілля може бути на 500-600 осіб. Усі п'ють, гуляють, танцюють. І це може тривати тиждень! Але провести таке весілля в Україні поки нереально. Усіх гостей з Грузії важко привезти в Україну. Хоча, можливо, буде одне весілля в Україні, а потім ще одне в Грузії", - заявив Леван, який під час відвідин Києва зупинився у нареченої.

Леван та Яна рідко називають одне одного по імені, а частіше :"Мась" і "Мася"

Нагадаємо, Клочкова готується народити свого первістка влітку.

"Чекали на появу малюка наприкінці травня. У мене 27-го травня день народження, хотілося подарунок. Але виходить, що дитина народиться в червні. Ми з сином обоє будемо Близнюками по знаку зодіаку", - похвалився Ростошвілі.

Та незважаючи на те, що дитина побачить світ вже скоро, Клочкова з коханим досі ще не визначилися з ім'ям. Щоправда, Леван хоче, щоб воно було грузинське.

"Мені, наприклад, дуже подобається Сандро", - додала Яна.

А от на пологах спортсменка віддаватиметься сама - Леван категорично не хоче бути там присутнім.

"Я вважаю це неетичним. Я не розумію чоловіків, які на камеру знімають увесь цей процес. Але, звісно, коли Яна буде народжувати - у цей час я буду в Україні", - пояснив він.

Хрестити сина пара збирається десь через сорок днів після його народження. Хрещеним, скоріш за все стане друг та колега Клочкової плавець Денис Силантьєв. А от з хрещеною ще не визначилися.

"У Грузії рідним немодна бути хрещеними. А так сестра Левана була ідеальним варіантом", - зауважила Яна.

Клочкова щаслива, що може поспілкувтаися з Леваном вживу, а не по телефону чи інтернету

До речі, кілька днів тому Клочкова казала, що її коханий ще досі не знайомий з її батьками. Мовляв, ще не готовий.

Та "час Ч" для Левана таки настав. Щоправда, з першої спроби грузину вдалося побачитися лише з батьком спортсменки.

"Напевне, з усіма познайомлюся при пологах. Мої батьки також приїдуть до Києва, тож усі побачимося", - резюмував Ростошвілі.

А от Яна з рідних нареченого вже знає особисто.

"Я з батьком Левана взагалі цікаво познайомилася. Він же ж працює у Харкові, часто туди приїздить. І у аеропорту він мене побачив, впізнав і одразу ж підійшов. Сказав: "Яна, привіт! Я - батько Левана". А коли я була у Грузії - відбулося офіційне знайомство і ми так заговорилися з батьками, що я запізнилася на свій літак", - згадує плавчиня.

Не новина, що наречений не надто балував Клочкову своєю присутністю. Однак за словами Ростошвілі, він не був у Києві лише 4 місяці.

"Два місяці я був у Нью-Йорку, було багато справ і роботи. Мені не хотілося зранку приїхати у Київ і ввечері поїхати. Я не розумію, чому роздули скандал, що я не приїжджаю до Яни. У всі чоловіків бувають відрядження, і вони також не бачаться з дружинами", - відрізав грузин, який на батьківщині працює у сфері вина і фінансів.

Ростошвілі розповів про свою каблучку

Розповів Леван і про таємничу каблучку на своєму безіменному пальці, яку деякі трактували як обручку.

"Мій близький друг подарував мені звичайну срібну каблучку. Я її носив три роки, а потім загубив. І от, побачив цю золоту каблучку, вона мені сподобалася і я її купив. Усе просто, насправді", - розповів хлопець.

"Якщо ж комусь цікаво, то я можу зробити у Тбілісі довідку про те, що я не одружений", - заявив Ростошвілі.

І наостанок парочка розповіла, що планує найняти для свого сина няню.

"Я вважаю, що няня - це комфортний варіант, перш за все для Яни. Це людина, яка допомагає тобі, може позбавити від якихось турбот. Це як особистий шофер чи хатня робітниця", - зауважив Леван.

Яна гуляє з Леваном містом, а от у кіно парочка не ходить - нареченитй навряд чи схоче дивитися кіно українскьою мовою

За словами Яни, вона буде суворою матір'ю, а її коханий навпаки - хоче балувати сина.

"Я не буду ні в чому йому відмовляти. Само собою він буде любити більше тата, тому що я буду дозволяти йому все. Але звісно, найголовніше дати дитині турботу і любов", - зауважив Ростошвілі.

До слова, майбутній татусь не проти того, щоб після народження сина знятися з ним у фотосесії для журналу.

"Чому ні? Я лише за! Гадаю, що сином треба пишатися і немає сенсу його приховувати. Але заробляти на цьому я, звісно, не хочу", - пояснив Леван.

Фото ТаблоID, "Бліка", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів