Клочкова шукає сину ім'я та просить її не жаліти

29 червня 2010, 17:21

Плавчиня Яна Клочкова народила тиждень тому і вже трясеться над своїм сином. Як запевняє подружка Тимофія Нагорного, свою любов до грузинського красеня вона перенесла на дитину...

"Знаєте, я народила дитину від людини, яку кохала. А зараз уся любов, яка в мене була до цього чоловіка, перейшла до сина. Мої душа і серце зайняті лише малям", - зізналася Клочкова в інтерв‘ю "Блік Неділя".

Наразі Яна живе у своїх батьків, які після скандальних інтерв‘ю допомагають спортсменці доглядати за сином.

Клочкова перенесла любов до Левана Ростошвілі на сина

"Ну, не треба мене жаліти (посміхається). Я фінансово забезпечена, найсильніша жінка. Повірте, крім дитини мене ніщо не цікавить. Я трушуся над нею! Усю себе присвячую синові", - запевнила Клочкова.


"У мене тепер навіть телефон часто відключений. Хоча з Леваном зв'язок є: він телефонує, пише, думає про нас і сумує. Те, що з ним поки не склалося життя - це не страшно. Непорозуміння є у кожній родині", - впевнена Клочкова.

Яна про Левана: "Те, що з ним поки не склалося життя - це не страшно"

За словами молодої мами, вже те, що вона змогла природнім шляхом завагітніти і народити такого міцного хлопчика - вже щастя.

"Чому я маю засмучуватися? Головне, що я стала матір'ю!" - заявила Яна.

Тим часом весілля у найближчі плани Клочкової точно не входить.

"Ні. Я не готова зараз до цього", - підтвердила плавчиня.

Клочкова вирішила, що не готова до весілля

А ще Яна розповіла, що передумала називати сина Сандро.

"Сандро вже не хочу (посміхається). Майбутній хрещений тато і мій найкращий друг плавець Денис Силантьєв пропонує назвати Давідом, і моїй мамі це ім'я дуже сподобалося. Але у мене є в запасі ще пару варіантів", - заінтригувала Клочкова.

"Поки що я називаю свого хлопчика: "Мій скарб!" Що стосується прізвища, то воно у нас буде Клочков. Ми так вирішили на сімейній нараді", - повторила слова батьків Яна.

Майбутній кум Силантьєв (на фото) пропонує назвати малюка Давідом. А Яні подобається Ян

"Я почуваюся відмінно. Шалено радію своєму щастю. І я готова до того, щоб дати синові свою любов і все найкраще", - запевнила жінка.

Разом з тим, Яна додала, що скандалу з батьками не було. Мовляв, тато й мама погарячкували через велику любов до дочки.

Фото "JetSetter.ua", "E-motion", "Дуся"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів