Батько Клочкової псує їй життя, а бойфренд - альфонс і аферист?

25 червня 2010, 16:25

У четвер близько першої години дня новоспечену матусю Яну Клочкову з сином виписали з пологового. Перший час спортсменка з дитиною поживе із батьками.

От тільки, чи легше від цього буде Яні, чи ні - питання. Адже вже кілька днів у ЗМІ не стихає скандал. Батько Клочкової називає її бойфренда Левана Ростошвілі альфонсом і аферистом, а Яна поки що мовчить...

"Які у мене з ним можуть бути стосунки? Я казав, і ще раз повторюся - він всього лише біологічна субстанція, яка запліднила мою дочку. Є тисячі людей, які так чинять: ввечері запліднюються, а вранці розбігаються", - не особливо підбираючи висловлювання щодо Левана, каже батько Яни Олександр Васильович, пише "Сегодня".

У четвер Яну виписали з пологового

"Леван - шахрай. Я вважаю, що його треба викинути з країни", - обурюється Клочков у коментарях "Комсомольській правді в Україні".


За словами батьків Яни, її грузинський мачо жодного разу не виявив бажання познайомитися з тестем і тещею. Він не підтримував спортсменку під час вагітності навіть фінансово, втік у Грузію, і взагалі використовував Клочкову.

"І дочці ця людина не потрібна. Він як альфонс на її шиї. Машину їй розбив, вона за ремонт 5000 гривень заплатила", - веде далі Олександр Клочков.

"Він добре тут влаштувався, квартира є, гроші теж, на машині красивій катається, і це без прав. Він знає, що номера "ЯНА" ніхто не зупинить, а якщо зупинить, то можна зателефонувати Яні і поскаржитися", - продовжує Янин батько.

За словами чоловіка, його дочка все це терпить, напевно, любить свого Левана, але не бачить очевидних речей. Клочков навіть припускає, що тут замішане якесь чаклунство.

Леван Ростошвілі, за словами "тестя", Клочкову використовує

"Людина, яка ходить по казино і до ранку грає у карти, а потім спить півдня, хіба це нормальний чоловік? І він дозволяє собі казати, що забере сина у Грузію, тому що "хохли не вміють виховувати справжніх чоловіків", - не може втамувати свій гнів Олександр Васильович.

"Мутненька він людина, якщо Яні каже: "У мене ще крутіші за тебе тьолки були". Ця людина займається тим, що у Москві, Києві, інших містах розкручує багатих жінок і живе за їхній рахунок", - впевнений Клочков, пише "Блік".

Також Клочков спростовує те, що батько його онука - бізнесмен. Це, як каже чоловік, лише казки для лохів.

"Я розвінчую і цей міф, ніякий він не бізнесмен. Я теж можу заявити, що я Папа Римський - а ви повірите, тому що не любите перевіряти. Вона сама казала, що розплачується за нього у ресторанах", - запевняє батько плавчині.

Батько Яни про Левана: "Мутненька він людина, якщо Яні каже: "У мене ще крутіші за тебе тьолки були"

"Ой, не смішіть мене! Куди він вино постачає - в Африку? Це казки для лохів! Він Яні це розповів, як і всім іншим. А сам, напевно, вино тут у магазині купує і приносить, наче це він імпортує", - каже Клочков.

І взагалі, за словами Олександра Васильовича, коли Яна їздила до Ростошвілі у Грузію, його мама сказала: "Дай Левану грошей, він хоче відкривати свою справу".

Власне, з батьками свого "зятя" Клочкови, за словами батька, один раз розмовляли по телефону.

"Так, зідзвонювалися. І, уявіть, вони нас теж попереджали, що краще з їхнім сином не зв'язуватися. А його я навіть не бачив. І дружина моя теж. Якось вони домовилися про зустріч, поки я був у Харкові. І дружина накрила на стіл, чекала, а він десь прогуляв і не прийшов. Навіть не зателефонував. Хіба цьому є виправдання?" - лютує Олександр Васильович.

Батьки Клочкової вірять, що Леван плете "казки для лохів"

Леваном я теж не знайома, хоча багато газет написали, що він приходив до нас у гості, навіть не знаю, з чого вони це взяли", - додає від себе мама Яни Олена Валентинівна.

І взагалі, за словами батька плавчині, Яні не дуже то й хочеться заміж. Хоча не так давно, Клочкова говорила дещо інше.

"Вона нам нещодавно сказала: "Я не хочу весілля, навіщо це мені, якщо потім однаково розходитися?" Про яку любов може йтися, якщо вони познайомилися на якийсь удаваній тусовці, разом і місяця не жили..," - зітхає чоловік.

"Яна, звісно, нервує, що ми не сприймаємо Левана... Вона не плаче, напевно, сама розуміє... Дай Боже, щоб далі все було гаразд. Зберемо сімейну нараду і визначимося, чи захоче Яна зі своїм "коханим" жити окремо, чи з нами залишиться. Природно, його тут ніхто не чекає. А він не проти приїхати сюди на шару потусуватися", - каже Клочков "Бліку".

Батько Яни думає, що вона заміж не хоче. А Яна нещодавно казала інакше

Водночас чоловік додав, що звести рахунки з Леваном Ростошвілі за спиною дочки просто не може:

"Я не можу у Яни за спиною з ним розбиратися. А то вона буде переживати, не дай Боже молоко пропаде. Якби вона мені сказала: застосуй якісь заходи і відгороди мене від цього типу, я б тоді розібрався. Але у неї, напевно, там "велика і світла любов", рожеві окуляри і велика локшина на вухах".

Причому Олександр Васильович вже навіть знає, якого б чоловіка хотів своїй дочці: "Такого, як Тимофій Нагорний, не п'є, не курить, видно, що він зможе піклуватися про свою дружину, про дітей. Йому можна довіряти".

"Був у неї хлопчик, спортсмен, познайомилися в Італії на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Гарний. Але не склалося щось. А взагалі у моєї дочки карма - притягувати негідників. І вона слухає кого завгодно, тільки не своїх батьків, а хіба ми бажаємо їй злого?" - бідкається батько Клочкової.

Майбутній кум Денис Силантьєв провідав Яну з кульками

Цікаво, що тренер Яни Ніна Кожух думає, що саме батьки й винні у тому, що у Клочкової повсякчас щось не складається.

"У Яночки з батьком завжди були складні взаємини, він їй усе життя псує. Я вважаю, що Олександру Васильовичу втручатися взагалі не можна у ці питання. Яночка доросла людина і сама може розібратися, як їй бути в житті", - каже "Сегодня" тренер Клочкової Ніна Федорівна.

За словами Кожух, батьки Яни взагалі не хотіли, щоб вона народжувала: "Але ж вдома їй пропонували взагалі не народжувати, відговорювали це робити. Пам'ятаю, Яна прийшла до мене і почала радитися, що робити, як вчинити з дитиною. Я тоді сказала: "Народжуй, не слухай нікого".

"Татові вигідно, щоб його дочка завжди була під контролем, родина живе за її рахунок, і при цьому всі вважають, що можуть нею керувати. Я ж Яні завжди казала - "Це твоє життя, живи. Краще тричі вийти заміж, аніж жодного разу", - розповідає жінка.

"Її батьки ніде не працюють. І якщо в Олени Валентинівни є хоча б якесь освіта - вона закінчувала харчовий технікум, то її батько - аматор-будівельник. Він раніше на будівництвах шабашив. А коли Яна домоглася успіху в спорті, став просто жити на її гроші", - робить шокуючи заяву тренер Яни.

Як пише "Сегодня", капітал Клочкової на сьогодні складає суму з шістьма нулями. Основне джерело доходу - банківські відсотки від грошей, накопичених під час спортивної кар'єри, включаючи гонорари за рекламні контракти.

"Яна телефонувала мені вчора, розповіла, що їй зараз затяжко. Каже, що третю ніч уже не спить - маля кричить, не наїдається, хоча молоко у неї є. Ну це і зрозуміло - такий Геркулес народився!", - каже спершу тренер Яни "Комсомольській правді в Україні", - додає Кожух.

Додамо, що, за інформацією "Бліка", Клочкова мала виписатися з пологового будинку ще у середу. Однак плавчиня нібито пережила емоційне потрясіння і їй терміново виписали заспокійливий препарат.

Фото "Сегодня", "Бліка", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів