Батько Клочкової ледь не назвав зятя биком-запліднювачем

23 червня 2010, 14:15
Тато плавчині Яни Клочкової називає батька свого онука "біологічною субстанцією, яка запліднила його дочку". Мама спортсменки наголошує, що в онука буде українське, їхнє, прізвище.

Нагадаємо, 21-го червня о 14.30 Яна народила сина. Дитину Клочкова переносила на тиждень, але тепер може зітхнути з полегшенням.

"Це таке щастя! Просто не висловити словами. Невимовно! Знаходжуся у стані ейфорії. Олімпійську медаль не порівняти за відчуттями та емоціями з народженням дитини. Це виявилося важче і радісніше за всі перемоги на олімпійських іграх. Для мене народити дитину - це подвиг ", - зізналася сама чотириразова олімпійська чемпіонка "Фактам".

Після пологів Клочкова все ніяк не вийде з ейфорії

За словами матері спортсменки, Олени Валентинівни, Яні одразу ж після пологів приклали сина до грудей.

Якийсь час поруч із Яною у пологовому знаходилася тітка, сестра Яниної матері.


"Адже важко дочці - у дитини велика вага. "Порізали" її трошки, ходити затяжко. Вчора водила її по коридору", - розповіла Олена Валентинівна. За її словами, на ранок після пологів Клочкова, яка не спала всю ніч, з‘їла цілу миску вівсянки.

"Звичайно, вона ще слабенька - дитина ж бо велика! Я взагалі у Харкові, радісну новину дізнався по телефону, а з Яною зараз мама і тітка - приносять їй якісь соки, відвари шипшини... Незважаючи на втому, дочка весела. Каже: "Жінкам, які народжують, треба пам'ятники ставити! Це вам не 10 км пропливти!" - додав свої 5 копійок батько породіллі Олександр Клочков, пише "Газета по-киевски".

Яна хоч і народжувала сама, але її трішки "порізали". А батько її дитини Леван Ростошвілі плакав

"Маля дуже схоже на тата, просто його копія! У Левана навіть сльози від щастя потекли..," - додала мати Яни. Як раніше повідомлялося, батьком дитини Клочкової значиться грузинський бізнесмен-любитель з водного поло Леван Ростошвілі.

Щоправда, записувати дитину планують на прізвище матері. У цьому батьки Яни Клочкової категоричні.

"Не вірте тому, що газети пишуть, - прізвище у сина буде наше, Клочков. Це не обговорюється", - сказала як обрізала мати плавчині у коментарях "Газете по-киевски".

Що ж стосується імені для маленького, то Олена Валентинівна висловилася так: "Все будемо вирішувати на сімейній нараді. Яна хотіла назвати сина одним ім'ям, а Леван - іншим".

Тим часом батько спортсменки, Олександр Клочков дуже жорстко наголосив на тому, що ніякого Сандро Клочкова не буде.

Мати Клочкової: "Прізвище у сина буде наше, Клочков"

"І те, що там пишуть, нібито його назвуть Сандро або Суліко - неправда. Самі розумієте, як буде дитині жити в Україні з ім'ям Сандро... Якось це не в тему", - зауважив чоловік "Газете по-киевски".

"Коли Яна була ще вдома, вони з тіткою вивчали книжечку імен і шукали ім'я наше, слов'янське. Думали-думали... Поки не придумали. Я пропонував вигадати ім'я, яке б поєднувалося з нашим прізвищем", - додав батько Клочкової.

При цьому стосовно прізвища батька дитини, Левана Ростошвілі Олександр висловився дуже різко:

"До чого тут Леван? Хто такий Леван? Я тільки від вас, журналістів, чув, що його звуть Леван, а хто він, що він? Це біологічна субстанція, яка запліднила мою дочку! Я з ним не спілкувався і, чесно кажучи, бажання немає".

Батько Яни: "Хто такий Леван?.. Це біологічна субстанція, яка запліднила мою дочку!"

Та й на питання про потенційне весілля Яни з грузинським мачо батько спортсменки відреагував своєрідно.

"Та яке весілля! Ви про Приходько читали? Її друг усім розповідає: весілля завтра, весілля післязавтра... А дівчинка чекає. Ну не хоче Яна весілля! Тим більше, у неї є приклади близьких подруг, що повиходили заміж і порозлучалися", - сказав Клочков, імовірно маючи на увазі шлюб Лілі Подкопаєвої та Тимофія Нагорного.

"Навіщо травмувати себе? Треба знайти людину, яка дійсно буде тобі підходити. От як ми з мамою Яни - уже 27 років живемо!" - додав чоловік.

Водночас мама Яни у коментарях "Фактам" назвала Ростошвілі зятем і зауважила, що все у них гаразд у взаєминах: "Чи налагодилися у нас стосунки з зятем? Так все у нас нормально...".

Після того, як Яна вийде з пологового, вона, найімовірніше, переїде жити до своїх батьків.

Здається, батько Яни не вірить у можливість її весілля з Леваном

"Перед пологами вона 3 або 4 місяці жила у нас, мама за нею доглядала. Ну і зараз, я думаю, вона може пожити у нас, їй будуть допомагати мама і тітка. Але є деякі обставини, за яких Яна, можливо, захоче жити окремо, і буде шукати няньку" - сказав щодо цього тато Клочкової.

Водночас мама породіллі додала:

"...Яна залишиться у пологовому ще дні два-три, а коли випишуть, буде з синочком жити з нами, а не у своїй новій квартирі, у яку вона переїхала два роки тому. У її квартирі немає ванної, лише душова кабінка. А у нас же й джакузі є - будемо маля з перших днів вчити плавати, масажики робити".

Батьки спортсменки вже повністю обладнали дитячу, накупили речей. Правда, дитячого ліжечка ще немає - його обіцяли подарувати друзі.

Коли відбудуться хрестини маленького Клочкова - ще не відомо.

"Ще не планували - Яну й Аню ми хрестили зазвичай через рік. Нехай хоч півроку мине, щоб дитина трошки зміцніла. Але з хрещеними Яна уже визначилася: це будуть Денис Силантьєв та Аня, її сестра", - повідомив батько плавчині.

Батьки Клочкової бажають їй знайти свою людину, а поки заберуть жити до себе

Між іншим, свого сина Яна - жартома чи ні - хотіла віддати на музику.

"Вчора вона комусь сказала, що хоче віддати його на музику. Уявляєте, якщо у нього зараз такі дані (зріст 56 сантиметрів і вага 4400 грамів), яким він виросте? Адже у нас у Яни зріст 182 сантиметри, в Ані - 183 сантиметри. І буде він, двометровий, на балалайці грати! Ладно там, Кіркоров - він зі своїми двома метрами хоч співати вміє!" - сміється батько Яни.

За словами чоловіка, з такими даними, як у сина Клочкової, йому пряма дорога у спорт:

"Мене якось в автобусі побачив тренер з баскетболу і запитав: "У вас є діти? Віддавайте на баскетбол". Але Яна тоді вже ходила на плавання. Думаю, з нашими генетичними даними треба не музикою займатися, а спортом".

Фото "Газеты по-киевски", "Бульвара Гордона", "Факты", "Gazeta.ua", "E-motion" та http://www.lookmy.info

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів