Січкар уточнила щодо чуток про нову вагітність

29 червня 2010, 14:37
Після того, як рестораторка Маргарита Січкар востаннє стала мамою, вона вирішила з "цим ділом" "зав‘язати". Як зізналася дружина футболіста Влада Ващука, з неї і трьох дітей вистачить.

"Насправді я не збираюся ставати мамою вчетверте, мені вистачить уже трьох дітей", - запевнила Січкар в інтерв'ю "E-motion". Кажуть, останнім часом Маргариту "підозрювали" у вагітності.

До речі, ще два роки тому Маргарита казала, що, якщо завагітніє, то буде, як Бог пошле:

"Одне можу сказати, якщо це раптом станеться, аборту я робити не буду! Тож буде, як Бог дасть! Хоча мені здається, що свою максимальну програму як мама я виконала. І демографічну політику також!".

У Січкар вже є син (на фото) і дві дочки - для початку досить

Нагадаємо, у Рити з Владом є син Віталік і дочка Василіса. Окрім того, у Маргарити є старша дочка Євгенія від попередніх стосунків. А у Жені, в свою чергу, також вже народилася дитина.


За словами рестораторки, "найскладніший вік" нині у її молодшої дочки.

"Напевно, у молодшенької, Василіси. Знаєте, є таке поняття "противні дворічки" - от, це саме її випадок", - сміючись, зауважила тусовщиця.

Як запевнила жінка, усім в її сім‘ї вона приділяє увагу у рівній мірі.

Василіса Ващук дає мамі "прикурити"

"...Хоча на даний момент більше уваги вимагає молодша дочка", - правомірно зазначила Рита.

"Няньки у нас немає, натомість допомагає мама, яка живе поруч. Хатня робітниця приходить тричі на тиждень, допомагає по будинку прибирати", - додала дружина футболіста.

А нещодавно старша донька Маргарити 22-річна Женя представила колекцію одягу. Фішкою усіх убрань стали епізоди, малюнки з мультфільму "Їжачок у тумані". Нагадаємо, завдяки Євгенії, Січкар у свої 41 рік - вже бабуся.

"Вона живе з хлопцем, у них дитина. Про весілля поки не йдеться. Не знаю, що вона вирішить надалі, швидше про це треба спитати у неї", - зауважила Рита.

Євгенія Січкар вже зробила з Рити бабцю

Також рестораторка розповіла, як змінилися її туристичні уподобання, і які з‘явилися плани на літо.

"Сімейну відпустку, швидше за все, проведемо у межах України. Спершу поїдемо з дітьми на море, потім повернемося у Київ. Взагалі, зібралися з друзями дикунами проїхатися південним узбережжям Криму, пожити у наметах, насолодитися природою. Дітей відправимо на море, а самі трошки покочуємо", - вже обмізкувала літній відпочинок Марго.

І взагалі, останнім часом, як сказала Січкар, вона не отримує особливого задоволення від відпочинку за кордоном:

"...Тому що нічого нового для себе я там не бачу. Якщо чесно, мені просто шкода витрачених грошей, а поїздити по Україні, поспілкуватися з людьми, відкрити для себе нові місця набагато цікавіше".

Січкар і Ващук готуються у подорож Україною

Фото "E-motion" та ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів